Boğaziçi Köprüsüne Asıldığında Ortaköyde Tekneden Görülecek Afiş - Türkiye Geneli

Baskı Fiyat Teklifi - Boğaziçi Köprüsüne Asıldığında Ortaköyde Tekneden Görülecek Afiş - Türkiye Geneli ...

Boğaziçi Köprüsüne Asıldığında Ortaköyde Tekneden Görülecek Afiş - Türkiye Geneli
ecza1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecza1

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Boğaziçi Köprüsüne Asıldığında Ortaköyde Tekneden Görülecek Afiş

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: Evlilik teklifi için boğaziçi köprüsüne asıldığında ortaköyde tekneden farkedilebilecek ve okunabilecek büyüklükte bir afiş yaptırmak istiyorum. yeterli olacak ebatlar ve fiyat hakkında teklif bekliyorum.

Tasarım: Dahil

İşin teslim edilme süresi: 1 ay

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Boğaziçi Köprüsüne Asıldığında Ortaköyde Tekneden Görülecek Afiş  - Türkiye Geneli - Boğaziçi Köprüsüne Asıldığında Ortaköyde Tekneden Görülecek Afiş  - Türkiye Geneli ya da Boğaziçi Köprüsüne Asıldığında Ortaköyde Tekneden Görülecek Afiş  - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Boğaziçi Köprüsüne Asıldığında Ortaköyde Tekneden Görülecek Afiş  - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Ganipqrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ganipqrn

Grafiker / Adana

Alt 08-10-2012 #3
mekrekaresi 10 tl uygunmu
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 08-10-2012 #4
mekrekaresi 10 tl uygunmu
Fiyatlandırmanızı ve teklifinizi verilen cep telefonundan veya mail adresinden yapmanız daha etik olacaktır.

Misal ben fiyatı 3 tl diyerek piyasanızı katledebilirim.

Ufak ama önemli detay iletişim bilgilerinde mevcuttur.
Bu mesajdan alıntı yap