Bol bol çizim yapabileceğim bir projeler istiyorum - Dünya Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Bol bol çizim yapabileceğim bir projeler istiyorum - Dünya Geneli Sponsorlu Bağlantılar Bol bol çizim yapabileceğim bir projeler istiyorum Şehir: Dünya Geneli Program/Seviye: Photoshop çok iyi Illustrator çok iyi Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: İzmir de ...

kbayur

Misafir

Alt 03-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bol bol çizim yapabileceğim bir projeler istiyorum

Program/Seviye: Photoshop
çok iyi

Illustrator
çok iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İzmir de yaşamaktayım ve bol bol çizim yapabileceğim bir proje arıyorum özellikle oyun konsept tasarımı karakter tasarımı gibi. Bir oyun projesinin konsept tasarım sürecinde baştan sona kadar emek dökmek istiyorum.

Ayrıca yine çok keyif aldığım Medikal çizimler yapmak isterim.

E-posta:

Telefon: 0537 730 61 93
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Bol bol çizim yapabileceğim bir projeler istiyorum - Dünya Geneli - Bol bol çizim yapabileceğim bir projeler istiyorum - Dünya Geneli ya da Bol bol çizim yapabileceğim bir projeler istiyorum - Dünya Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Bol bol çizim yapabileceğim bir projeler istiyorum - Dünya Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

kbayur

Misafir

İllüstrasyon - Türkiye Geneli

Alt 16-09-2012 #3
İllüstrasyon

Program/Seviye: Photoshop, Illustrator üst seviye

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Çeşitli alanlarda illüstrasyonlar üretmekteyim tercihen oyunlar için karakter tasarımları, mekan tasarımları ve tıp kitapları için ya da özel olarak istenen anatomi çizimleri yapmaktayım.

Çalışmalarım için;

Çalışmaları inceledikten sonra benimle iletişime geçerseniz sevinirim.

E-posta:

Telefon: 0537 730 61 93
Bu mesajdan alıntı yap