Bolaman Lisesi için yapmış olduğum logo (yorum lütfen)

Logo Tasarımları - Bolaman Lisesi için yapmış olduğum logo (yorum lütfen) ...

have isimli Üye şimdilik offline konumundadır

have

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 23-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tamamen kendi çizimimdir herşey :wink:

----------------------
aliozgller
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

unjust isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unjust

Öğrenci (Grafik) / Karabük

Alt 23-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım öncelikle emeğin için teşekkürler. logoya ilk bakıldığında hoş geliyor. ev resmi fln 3 byutlu çok yakışmış. fakat alttaki font bence hiç yakışmamış. oraya daha güzel duran bir font uygulayabilirdin. birde sanırım bolaman yazısını meğilli yapmak için tüm harfleri tek tek yazıp uygulamışsın. benm gözüme takılanlar bunlar. Başarılarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2009 #3
Anlaşılan logo nun ne oldugunu tam olarak anlayabilmiş değilsin. Logo bir simgedir semboldur logo bir resim değildir. binanın camlarının içindeki tahtalara kadar yapmışsın oldu olucak birde perdeleri ekleseydin .. ? dediğim gibi bu bir logo değil bir resim olmuş. Detayları tamamen yok edip hatta bir bina çizmek yerine konunla alakalı bir sembol kullanmanı tavsiye ederim . Belki bir kitap belki bir kalem çetvel o bu herşey olabilir detaylarından arınmış semboller yani.. bir binayı oldugu şekilde koymak hayır işte bu olmaz. Emeğine sağlık

ha tabi logonun altında disnged by ligona yazıyor ama.. ?
Bu mesajdan alıntı yap