book pdf kayıt

InDesign - book pdf kayıt Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba bookta bulunun 2 dosyayı aynı anda tek dosya olarak pdf nasıl yapabilirim. malesef sayfa aralığını belirleyeceğim komut aktif olmuyor bi türlü seçemiyirum. ayarlarla alakalı bir sıkıntı ...

book pdf kayıt
greenyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

greenyas(26)

Grafiker / İstanbul

book pdf kayıt

Alt 25-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba
bookta bulunun 2 dosyayı aynı anda tek dosya olarak pdf nasıl yapabilirim.
malesef sayfa aralığını belirleyeceğim komut aktif olmuyor bi türlü seçemiyirum.

ayarlarla alakalı bir sıkıntı var galiba. ince şeyleri bilmiyorum. yardım lütfen book pdf kayıt

kayıt yaptığımda sadece seçili dosya kayıt oluyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar merhaba
bookta bulunun 2 dosyayı aynı anda tek dosya olarak pdf nasıl yapabilirim.
malesef sayfa aralığını belirleyeceğim komut aktif olmuyor bi türlü seçemiyirum.

ayarlarla alakalı bir sıkıntı var galiba. ince şeyleri bilmiyorum. yardım lütfen book pdf kayıt

kayıt yaptığımda sadece seçili dosya kayıt oluyor
Book penceresinden yapmanız gerekiyor, book penceresinin sağ üst kısmındaki popup menüye tıklayın, çıkan seçeneklerden "export book to pdf" i seçin ve size uygun preset yardımıyla pdf belgenizi oluşturun.
Bu mesajdan alıntı yap
greenyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

greenyas(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2016 #3
teşekkür ederim book pdf kayıt
Bu mesajdan alıntı yap