Boş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni

Serbest Çalışmalar - Boş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni Sponsorlu Bağlantılar Boş bi zamanımda afişde resmi bulunan ben ve arkadaşlarla öyle eğlencelik olsun diye yaptığım bir çalışma.Yorumlarınızı almak istedim....

grafik_Jİİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik_Jİİ

Grafiker / Konya

Alt 20-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Boş bi zamanımda afişde resmi bulunan ben ve arkadaşlarla öyle eğlencelikBoş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeniolsun diye yaptığım bir çalışma.Yorumlarınızı almak istedim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gokbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokbey(35)

Webmaster / Çorum

Alt 20-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok süper ya,,,kendimin acemice tasarladığı film afişini yayınlayacaktım vazgeçtim bunu görünce,,,,ama yazı stili pek uygun olmamış bence
Bu mesajdan alıntı yap
MiNe54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiNe54

Webmaster / Sakarya

Alt 20-11-2008 #3
Cok güzeL oLmus Boş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni
VeDe qeRcekCi Fida fiLm faLan Boş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 20-11-2008 #4
Bende diyorum biryerden yanık kokusu geliyor diye, meğerse Hasan ve tayfası Konya'yı yakıyormuşBoş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni zaten en öndeki şişman kerim tiplemesi bu havayla tek başına yakar bu gezegeniBoş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni
Eğlenceli bir afiş olmuş Hasan tebrikler, bu arada sponsorlarda sağlammışBoş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 20-11-2008 #5
Boş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni bayıldım espri gayet hoş Boş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni
tekniğe gelince gerçekçilik payı çok güzel ama film ismindeki font daha dolgun olabilirdi.
Bu mesajdan alıntı yap
grafik_Jİİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik_Jİİ

Grafiker / Konya

Alt 20-11-2008 #6
Açıkcası ismi bir türlü tutturamadım terzi kendi sökügünü dikemez diye laf vardır ya o hesap bi isim bulamadım afişe ve kendime sonra böyle bişey salladık ama yaparken süper eglendik afişdeki gözlüklü arkadaşımda yanımda idi afişi yaparken ben bu arada foto çekimleride şahsıma aitdir Boş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni reklamlarıda araya girelim Boş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni velhasıl böyle bişey çıktı ortaya siz degerli meslektaşlarım gibi hoş oldugunu düşünüyorum ilk başlarda biraz uçtuk fakat konmasını bildik Boş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni tekrar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim...haa font a gelince artık oda kafamı tam boşalttım keyfi aldım tasarımdan isim gibi malum grafikerlerde genel sitrestir font begenmek onuda sizlermaruz görün Boş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni selametle...
Bu mesajdan alıntı yap
TUGBA_38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TUGBA_38

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 04-12-2008 #7
güzel olmuş:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet Utku DİLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Utku DİLER

Grafiker / Gaziantep

Alt 12-12-2008 #8
Çok şekil olmuş .Boş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 12-12-2008 #9
Sponsorlar, karakterler, tasarım herşeyi ile mizahi ve güzel yansıtmışsınız.Fakat font konusunda arkadaşlara katılıyorum.

Hoş bir afiş olmuş, elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-12-2008 #10
Yakarız Bu Gezegeni fontunda çok büyük espas sorunları mevcut.

Ayrıca; "Konya' nın ıssız sokaklarından yükselen alevler... Neler oluyor bu şehirde?" olmalıydı.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afisi, bos, gezegeni, vakit, yakariz