boş zamanımda yaptığım reklam ilanı.

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - boş zamanımda yaptığım reklam ilanı. ...

Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

turkuaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkuaz

Grafiker / Muğla

Alt 04-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Siyah her zaman çok şık duruyor ama telefonlar biraz kaybolmuş gibi zeminde ama yine de hoş sadece şun usöylemek isityorum 2. çalışmanızda tel. ekranını kullanmışsınız zeminde 1. çalışmada da tamamen aynısını yani tel ekranlarını tamamen uygulasanız (ki uygulamaya çalışmışsınız daha şık olur gibi. Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-08-2008 #3
sağlam bi iş çıkartmısın ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 08-08-2008 #4
hoş bir görünümü yok. renklerle biraz oynasan iyi olur. başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-08-2008 #5
nokia nın logosuna dikkat et dava açarlar sana! tüm telefon modellerinin kendine ait bir fontu var diye biliyorum emin değilim ama öyle olmalı. tasarıma gelince ikisininde konsepti aynı telefonun ekranında işi başlatmış ve bitirmişsin telefonların dekupelerinde sorun var ve sloganlarınla tasarımların arasında bir bağ kuramadım özellikle 1. sini hiç anlamadım herkesin(benim gibi zor anlayanlarındaboş zamanımda yaptığım reklam ilanı.)) anlayacağı bir tasarım yapmalı.Emeğine sağlık kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2008 #6
nözellikle 1. sini hiç anlamadım herkesin(benim gibi zor anlayanlarındaboş zamanımda yaptığım reklam ilanı.)) anlayacağı bir tasarım yapmalı.Emeğine sağlık kolay gelsin...
Sanirim zemindeki diamondlarla tuslar arasindaki iliski uzerine ir konsept kurgulanmis. Bence dogru bir is olabilir. Dogru uygulamayla.

Lola bece acele etme calismalarini tamamlamak icin. Daha fazla vakitte daha iyi isler cikartabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-08-2008 #7
carpıcı olmus cok güzel bir calışma yanlız telefonları ön plana cıkarcak bi zemin kullanabilridin...
eline emeğine saglık...
Bu mesajdan alıntı yap
ben_romeo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ben_romeo

Webmaster / İzmir

Alt 08-08-2008 #8
Siyah renginin güvenini çok kullanmışsın gibi geldi. Biraz daha doğaçlama ve renklendirme eminim işini daha güzel yansıtıcaktır. Nokia fontunu da ödünç verebilirim boş zamanımda yaptığım reklam ilanı. Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2008 #9
tşkler ama dediğim gibi can sıkıntısında yaptım bu çalışmayı eminim nokıa gibi büyük bi firmayla çalışıyo olsam daha iyisini yaprdımboş zamanımda yaptığım reklam ilanı.
Bu mesajdan alıntı yap
Tollyver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tollyver(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2008 #10
yine de nokia yazı karakterine dikkat etseydin fena olmazdı :S
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
boş, ilanı, reklam, yaptığım, zamanımda