The Bow (Yay) filminden bir sahne

İllüstrasyon Çalışmaları - The Bow (Yay) filminden bir sahne ...

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 14-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanılan Program: Photoshop Cs3
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Özellikle kolundaki olmak üzerinde gölgelendirmelerde büyük sorun varmış gibi gözüküyor ama gerisi güzel ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 14-04-2009 #3
Özellikle kolundaki olmak üzerinde gölgelendirmelerde büyük sorun varmış gibi gözüküyor ama gerisi güzel ellerine sağlık
Teşekkür ederim,sürekli söylediğim birşey yine söyliyim zamanla düzelicek inşallah.Tekrar teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 14-04-2009 #4
Genel olarak başarılı bir çalışma olmuş,gözüme takılan üzerindeki kıyafetin gölgeleri kıvrım yerleri var kendi içinde,fakat kolunu çevreleyen kenar çizgileri bükülen kolda bile o kadar düz gidiyorki kıvrım,kırışıklıklar olması gerekmiyormu merak ettim referansıdada öylemi ? ellerine sağlık küçük ayrıntılar dışında çok güzel The Bow (Yay) filminden bir sahne
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 14-04-2009 #5
The Bow (Yay) filminden bir sahne Kolu biraz odun gibi olmuş evet,ama orjinalinde de çok fazla kıvrım yok kolunda,aslında kolun şeklinde sorun yoktu ama atrafındaki fazlalıkları silerken kola ait çizimdende gitti o esnada.sürekli bakmaktan farkedemedim.Teşekkür ederim yorumun içinThe Bow (Yay) filminden bir sahne
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 14-04-2009 #6
The Bow (Yay) filminden bir sahne Kolu biraz odun gibi olmuş evet,ama orjinalinde de çok fazla kıvrım yok kolunda,aslında kolun şeklinde sorun yoktu ama atrafındaki fazlalıkları silerken kola ait çizimdende gitti o esnada.sürekli bakmaktan farkedemedim.Teşekkür ederim yorumun içinThe Bow (Yay) filminden bir sahne
şimdi baktımda referansına, kolunda olmamasının sebebi giysisi kumaş değilmiş, yaptığın çalışmada kumaş gibi algıladım o sebeple sordum tabi örgü hissini vermek çok zor olduğu için sanırım dokuları ondan atladın The Bow (Yay) filminden bir sahne emeğine sağlık tekrardan.
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 14-04-2009 #7
Ben eklicektim şimdi orjinaliniThe Bow (Yay) filminden bir sahne Şöyle yazlık bişeyler giysin istedim,kazak dokusunu vermek zor olduğundan değil yaniThe Bow (Yay) filminden bir sahne Yo cidden kazak olup olmadığına dikkat ederek yapmadım,birde öyle deniyim bakalım.
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 14-04-2009 #8
Ben eklicektim şimdi orjinaliniThe Bow (Yay) filminden bir sahne Şöyle yazlık bişeyler giysin istedim,kazak dokusunu vermek zor olduğundan değil yaniThe Bow (Yay) filminden bir sahne Yo cidden kazak olup olmadığına dikkat ederek yapmadım,birde öyle deniyim bakalım.
tabi yaparsın :smile: yaprak dokusundaki ince ayrıntıları yapabildiğine göre bunuda yaparsın :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 14-04-2009 #9
tabi yaparsın :smile: yaprak dokusundaki ince ayrıntıları yapabildiğine göre bunuda yaparsın :wink:
Yapabileceğime inandığın için ayrıca teşekkürlerThe Bow (Yay) filminden bir sahne
Bu mesajdan alıntı yap
superclarkie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

superclarkie(36)

Ressam / İstanbul

Alt 14-04-2009 #10
aslında bu resimde temel sorunlar şunlar.. bi defa fotoğraftan çalışmışsın ki kabul edilir.. fakat daha öncede dediğim gibi fotoğraftan çalışmak birikim ister.. ama şuda bi gerçekki asla fotoğrafta göründüğü gibi çizilmez ..mesela yayı tutan el yüzde 30 daha büyük olmalı ki bize doğru geldiği belli olsun.. aynı şey gölgelendirme ve ışık içinde geçerli gerektiği yerde abartman gerek .. ki herşey dahada netleşsinn.. bak mesela önce çalıştığın fotoyu siyah beyaza çevir sonra kontras ver biraz ondan sonra çok iyi görürsün nerde koyu nerde açık var The Bow (Yay) filminden bir sahne ok
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları