Boya İnceltme ? ...

Dijital makineler - Boya İnceltme ? ... Sponsorlu Bağlantılar Troyjet marka kullandığım Xaar kafa baskı makinesinde siyah renkli kafa sürekli tıkanıyor ve baskı yapamaz duruma geldim. Kullandığım boya markası Techink Gold diğer renklerde sorun yokken siyah tıkanma ...

Boya İnceltme ? ...
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Boya İnceltme ? ...

Alt 23-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Troyjet marka kullandığım Xaar kafa baskı makinesinde siyah renkli kafa sürekli tıkanıyor ve baskı yapamaz duruma geldim. Kullandığım boya markası Techink Gold diğer renklerde sorun yokken siyah tıkanma yapıyor. Siyah kafalarla alakalı bir durum değil siyahta takılı olan kafalar tıkalı diyerek yaptığım baskıda az kullandığım renkte takılan olan kafayla siyah kafanın yerlerini değiştiriyorum yine siyah kafa tıkanıyor. Sanırım siyah boyanın yoğunluğu biraz fazla geliyor, böyle bir şey var mı bilmiyorum hiç duymadım ama siyah rengi biraz inceltmenin bir imkanı var mı? Bu marka boyayı kullananlarda da aynı sorun var mı? Diğerlerinde de bu sorun varsa tavsiye edebileceğiniz başka bir boya markası var mı? Bunların dışında benim düşünemeiğim bir çözüm yolu var mı? ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 25-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sadece siyah boyanı değiştir.
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-09-2011 #3
Düşündük ama forumdaki boya sorunlarıyla ilgili konuları okuduktan sonra hangi marka boya ile değiştireceğimize karar veremedik ...
Bu mesajdan alıntı yap
by_oren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_oren

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2011 #4
AT INK Xaar' ın onaylı boyası. Bi denemende fayda var. İletişim Dijital getiriyo bildiğim kadarıyla...
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-09-2011 #5
Yardımların için tşk.ler ilk fırsatta dener sonucu paylaşırım... (Kısa sürede deneyemeyebilirim)
Bu mesajdan alıntı yap