Boya rulosu boya sıçraması

Photoshop Dersleri - Boya rulosu boya sıçraması Sponsorlu Bağlantılar Bu şekilde Boya ruloları ve boya sıçramalarını psd olarak bulamadım yardımcı olurmusunuz Viewing image AfsJb.jpg - Imageto image upload hosting - Imageto resim yükleme hizmeti Viewing image RZ9f.jpg ...

aLLioni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aLLioni

Grafiker / Bursa

Alt 10-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu şekilde Boya ruloları ve boya sıçramalarını psd olarak bulamadım yardımcı olurmusunuz

Viewing image AfsJb.jpg - Imageto image upload hosting - Imageto resim yükleme hizmeti
Viewing image RZ9f.jpg - Imageto image upload hosting - Imageto resim yükleme hizmeti
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

frknd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frknd

Grafiker / Ankara

Alt 10-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
psd olarak bulamazsın brush olarak indireceksin sanırım 2veya 3 brush kullanılmış boyaları yaparken
Bu mesajdan alıntı yap
aLLioni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aLLioni

Grafiker / Bursa

Alt 10-09-2012 #3
psd olarak bulamazsın brush olarak indireceksin sanırım 2veya 3 brush kullanılmış boyaları yaparken
Brush olarakta aradım paint splash, paint rollers olarak ama bulamadım sizin bildiğiniz bir iki brush varsa yonlendirirmisiniz beni
Bu mesajdan alıntı yap