Böyle ALEV efekti yapabilen varmı ?

Photoshop - Böyle ALEV efekti yapabilen varmı ? ...

mustm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustm

Sanat Yn. / Adana

Alt 29-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Bir resmi Nasıl böyle yapabilirim ... Bir logoyu yapmak için Çok uğrştım bir tane ders buldum ama ingilizce anlamadım pek...
Bilen varmı ?

<script src='http://img8.imageshack.us/shareable/?i=19756870.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Böyle ALEV efekti yapabilen varmı ?</noscript>

şurda bi tane site buldum ama anlamadım pek

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gencom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gencom

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
google araç çubuğu ile tr çeviri yap ve iyi bi şekilde bak resimlere nasıl yapmış o zaman yaparsın .
Bu mesajdan alıntı yap

mustm

Sanat Yn. / Adana

Alt 29-11-2010 #3
google araç çubuğu ile tr çeviri yap ve iyi bi şekilde bak resimlere nasıl yapmış o zaman yaparsın .
yok bu sitede biri türkçe sini yapmış ama olmuyor bu şekilde bu daha farklı sanırım yapabilende yok..
Bu mesajdan alıntı yap

mustm

Sanat Yn. / Adana

Alt 12-12-2010 #4
okadar kişi bakmış bi tane bilen yok Böyle ALEV efekti yapabilen varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
muhammed008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 12-12-2010 #5
olmamasının nedenini tahmin edebiliyorum. Sen farklı bir resimde denedin değilmi. Kendi resmine uygun ateş resmi falan bulman gerekir yoksa yapılan edges ile warp lardan ibaret. oradaaki proje resmi üzerinden dene bakalım yaptıklarını. türkçesine gerek varmı diye okuyayım bakalım . resimlerde anlatılmayan bir detay varmı die. ama pds.tutsplus ta genelde resimlerde anlatılıyor detaylıca.
Bu mesajdan alıntı yap

mustm

Sanat Yn. / Adana

Alt 12-12-2010 #6
olmamasının nedenini tahmin edebiliyorum. Sen farklı bir resimde denedin değilmi. Kendi resmine uygun ateş resmi falan bulman gerekir yoksa yapılan edges ile warp lardan ibaret. oradaaki proje resmi üzerinden dene bakalım yaptıklarını. türkçesine gerek varmı diye okuyayım bakalım . resimlerde anlatılmayan bir detay varmı die. ama pds.tutsplus ta genelde resimlerde anlatılıyor detaylıca.
o resimdeki gibi istemiyorum zaten resme bakınca at yok sadece ateşden çizilmiş digeri fotografı ateş yapma. ben aynı o şekilde bir atı aynı ateş efekleri yapmak istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
muhammed008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 13-12-2010 #7
arkadaşım ikisi de aynı yöntemle yapılıyor zaten. alev efektinin kendisini ise sadece blend mode ile yaparsın. bu arada belki photoshop fire brysh tarzı bir arat sonra elle çizersin. en kötü ihtimal gidip illustratorda live trace edersin Böyle ALEV efekti yapabilen varmı ? yani sen en kolay öyle o uygulamadaki gibi yaparsın. Böyle ALEV efekti yapabilen varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
GlooM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GlooM

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2010 #8
Uzun bir işlem sonrası yapabilirsin, basit bir olay değil. Şu şekilde yardım edeyim daha fazlası da size kalmış. Atı yapmak için bir plugin e ihtiyacınız var oda Redfield - Fractalius alevleride çeşitli stocklar ile tamamlayabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 14-12-2010 #9
at vucüdünde el ile çizilmiş ve diğerleri hazır ateş resimleri uygulanmışsa benziyor işi zor ama uğraşıp sabretmen lazım
Bu mesajdan alıntı yap
GlooM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GlooM

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2010 #10
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları