Böyle Bir flash Nasıl yapabilirim ??

Flash - Böyle Bir flash Nasıl yapabilirim ?? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş bu sitenin ana sayfasında ürünlerin değiştiği bir flash var gerçi indirmeye çalışıyorum uzantısı asp yani bu tarzda bir flash yapmak istiyorum şimdiden ...

Alt 29-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş bu sitenin ana sayfasında ürünlerin değiştiği bir flash var gerçi indirmeye çalışıyorum uzantısı asp yani bu tarzda bir flash yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 29-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

Reklam banneranın en basit mantıgı şu, çok basit.9 tane buton oluşturulmuş.9 ayrı layerda.Butonun up-down hallerine farklı renkler verilmiş(üzerine gelince renginin değişmesi için).sonra 10.frame de ana index.swf koyulmuş.Butonlara sırasıyla link verilmiş.1.butono tıklandıgında 10.layerdaki 1.resme gitmesi için.Bu döngü 9 buton içinde uyarlanmış.Sonra eğer kullanıcı tıklamadıgında bannerin otomatikken belli bir süre sonra dğişmesi için index.swf belirli frame aralıklarında 1 den 9' a kadar resimler yerleştirilerek basit bir animasyon oluşturulmuş.

on ( release) {

getURL("resim1.swf veya resim1.jpeg/", "_blank", "GET");

}
Butonlara link verebilirsiniz.

Umarım anlatabilmişimdir.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-12-2008 #3
saolasın yardımların için yapmayı denicem teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-01-2009 #4
Güzel paylaşım ..