böyle bir kartvizit alsanız işyeri hakkında görüşünüz ne olurdu

Kartvizit Tasarımları - böyle bir kartvizit alsanız işyeri hakkında görüşünüz ne olurdu ...

farukozgursoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farukozgursoy

Bilg. Teknikeri / Aydın

Alt 07-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhabalar. işyerim için sade fakat biraz da ciddi olmasını istediğim bir kartvizit karalamaya uğraştım (çalışma demeyeyim bu işi gerçekten çok iyi başaran üstadlarımız var). Sizce bu kartvizit insanda ne gibi düşünceler uyandırıyor. Lütfen olumlu olumsuz eleştiriniz. Ön - arka kısmı daha önce bu forumda bir arkadaşta görmüştüm çok etkilendim. Bende bu şekilde yapmaya çabaladım. Numaraların kapanması gerekiyor mu bilmiyorum ama ben konu belki kapanır diye aceleden 2 sprey sıktım. (Bu arada 2 saattir uğraşıyorum resim yüklemek için. imageto sorunlu galiba yüklüyor deyip duruyor. En son çare bu şekilde attım biraz sıkıntılı oldu ama

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

AlperAkbiyik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlperAkbiyik

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yanlış alama beni iyi kötü yorumlara açık olduğunu söylemişsin. konu başlığına göre cevap vereceğim bir işyerinden böyle bir kartvizit alsam ve oraı reklam işide yapıyorsa ki yapıyor yazmışsın oraya reklam yaptırmam... Yeşil çok göz tırmalıyor bence ve ajans ve bilgisayarcıları kartvizitlerinin nasıl olduğunu incele istersen. bu kadar koyu renk bence bi ajans için iyi değildir bu tasarımda....
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 13-10-2012 #3
Olmamış böyle bir kartvizit alsanız işyeri hakkında görüşünüz ne olurdu
Renkler uyumlu değil, nesneler kendi halinde ve herhangi bir düzen yok.
Bu mesajdan alıntı yap
5million isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5million

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-10-2012 #4
yazdıklarını okuma gereği duymadım olmamış :S
Bu mesajdan alıntı yap
farukozgursoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farukozgursoy

Bilg. Teknikeri / Aydın

Alt 14-10-2012 #5
yanlış alama beni iyi kötü yorumlara açık olduğunu söylemişsin. konu başlığına göre cevap vereceğim bir işyerinden böyle bir kartvizit alsam ve oraı reklam işide yapıyorsa ki yapıyor yazmışsın oraya reklam yaptırmam... Yeşil çok göz tırmalıyor bence ve ajans ve bilgisayarcıları kartvizitlerinin nasıl olduğunu incele istersen. bu kadar koyu renk bence bi ajans için iyi değildir bu tasarımda....

teşekkür ederim yorum için ancak benim firma üzerindeki reklam hizmetlerimden kastım tamamen web üzerinden. yani broşür el ilanı vs. yapmıyorum. sitelere reklam alıyorum. evet bir deneme baskısı yaptım ve yeşil benim de hoşuma gitmedi pek. biraz değişikliğe gittim
Bu mesajdan alıntı yap