böyle bir wordpress sitesi yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - böyle bir wordpress sitesi yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar böyle bir wordpress sitesi yaptırmak istiyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: pcnet,donanım haber,SDN ve grafikerler.net gibi kapsamlı bir ...

time0n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

time0n

Bilg. Teknikeri / Manisa

Alt 14-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

böyle bir wordpress sitesi yaptırmak istiyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: pcnet,donanım haber,SDN ve grafikerler.net gibi kapsamlı bir içeriğe sahip wordpress tabanlı bir site yaptırmak istiyorum.istediğim tasarım aşağıda verdiğim bu 3 linkin tasarım karışımı(dizayn/dış görünüm) gibi olmalı.free sürüm bir wordpress temasını editleyerek de oluşturabilirsiniz.iletişim adresimden birebir konuşup,daha detaylı bilgilendirme yapmak isterim...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

böyle bir wordpress sitesi yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneliböyle bir wordpress sitesi yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneliböyle bir wordpress sitesi yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneliböyle bir wordpress sitesi yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

krtrukiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krtrukiye

Grafiker / İstanbul

Alt 15-11-2012 #3

time0n

Bilg. Teknikeri / Manisa

Alt 15-11-2012 #4
ilanımda 3 link atmıştım,nedense kaldırılmış.neyse,temalar hakkında iş için e-mail atabilir ya da msn adresimi ekleyebilirsiniz.iyi çalışmalar...
reddark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reddark

Grafiker / Aydın

Alt 15-11-2012 #5
Örnek sitelere benzer psd tema hazırlayabilirim entegre kısmı için bilgim yok

time0n

Bilg. Teknikeri / Manisa

Alt 16-11-2012 #6
bu linklerin 1. si tipinde ancak dış görünüm olarak 2. sine benzetilmesini istiyorum.umarım tekrar linkler kaldırılmaz.aralara nokta(.) koymayı unutmayın böyle bir wordpress sitesi yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

1-http://demo trendwp com/trendwebportal/

2-http://www yootheme com/demo/
no_cruel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

no_cruel

Grafiker / İstanbul

Alt 16-11-2012 #7
www (nokta) ertugrulyalaniz (nokta) com adresinden iletişim bilgilerime ulaşabilirsiniz.

time0n

Bilg. Teknikeri / Manisa

Alt 18-11-2012 #8
konu günceldir arkadaşlar,henüz kimseyle antlaşma sağlanmadı,talepleri bekliyorum.msn adresi eklemeniz rica olunur...
timutiti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timutiti

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2012 #9
İstediginiz her türlü site yapılır.İlgileniyorsanz mail adresime detayları belirtip bütçe alabilirsiniz.

timutiti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timutiti

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2012 #10
İstediginiz her türlü site yapılır.İlgileniyorsanz mail adresime detayları belirtip bütçe alabilirsiniz.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları