böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...

Fotoğrafçılık - böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun... ...

shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Dosya15

çookk şirinler bunlar..

Alt 30-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hayvanseverler nerede acaba?
aramızdakı hayvanseverlerı gormek ıstıyorum..
böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun... cunku bu kedıcıkler o kadar şirinlerki.. aaayyyyy yerım ben onları dıyenler cıkacagından emınım... bende oyle dıyenlerdenım böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun... cok tatlılar yaaa:rofl:

görseller alıntıdır..

aralarına hıkaye yazmak ısteyen olursa cok eglencelı olur bence.. ben yazacaktım ama sızınkılerı merak ettım böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 30-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Beslediğim kedilerimden biliyorum,kendilerini sevdirmeyi çok iyi biliyorlar,özellikle birlikte uyuyunca böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...
Tatlı pisilermiş böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...
pisi pisişik bir paylaşım böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...Teşekkürler Shedesign.
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 30-09-2008 #3
evet yerim onları böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...Dböyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...D 10 yıl kedi besledim.... kedim 10 yıl yaşadı o öldükten sonra başka almaya cesaret edemedim.. üstüne gül koklayamadım böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun... Bazen fotoğraflarını açar izlerim böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 30-09-2008 #4
ben cok kucukken beslerdım benle bırlıkte uyurdu gecelerı.. sabah uyandıgımda her yerım tırnak ızı olurdu..çokkkkk kucuktu daha cunku böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...

güncellendi..
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2008 #5
Bunların hepsini cızbız yapacaksın yiyeceksin! Uzakdoğuda bunlardan çok güzel kavurmalar falan yapıyorlarmışböyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...... deeerrrmişim!.... Bu geyiği hiç sevmem ama yaptık bakalım. Gerçekten çok güzeller Allah bütün hayvanlara zengin ailenin çok sevilen evcil hayvanı şansı versin.
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 01-10-2008 #6
o nasıl bır sansmıs oyle böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeriso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeriso(30)

Grafiker / Bolu

Alt 01-10-2008 #7
çok şirinler gerçekten. paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 01-10-2008 #8
rıca ederım nıce paylasımlarda bulusuruz ınsallah
Bu mesajdan alıntı yap
aLcaK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aLcaK

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-10-2008 #9

Çok şirin varlıklar. Benim kedim biraz hırçın oyun oynuycam diye yiyor resmen beni ama olsun böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun... Ellerimdeki çizikler kurban olsun ona böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 02-10-2008 #10
Bunların hepsini cızbız yapacaksın yiyeceksin! Uzakdoğuda bunlardan çok güzel kavurmalar falan yapıyorlarmışböyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...... deeerrrmişim!.... Bu geyiği hiç sevmem ama yaptık bakalım. Gerçekten çok güzeller Allah bütün hayvanlara zengin ailenin çok sevilen evcil hayvanı şansı versin.
Bunların hepsini cızbız yapacaksın yiyeceksin! Uzakdoğuda bunlardan çok güzel kavurmalar falan yapıyorlarmışböyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...... deeerrrmişim!.... - valla ama bir yerde kedinin köpeyin etleri iyiyorlar:S ıyyy içim bir tuhaf oldu görduğum zaman:S kaç kişi bu eti yediktn sonra hastaneye düşmuşler...

çok şeker bunlar. benim da kedim var, bu ikinci... kral gibi ev içersinde dolaşıyor...eğer hiç kimseye ona değer yada ilgi göstermiyor - kaçın..böyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun... uyutmaz, yemek yemeye vermez, heryeri dağatarböyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun... kışın en sevdiği yer yatakta yorgan altında, uyandığı zaman buruşmuş halde çıkıyor çok komik suratı varböyleleri ancak burda olur heralde.. amann tepkilerinize hakim olun...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
amann, ancak, boyleleri, burda, böyleleri, hakim, heralde, olun, olur, tepkilerinize