Böylesini izlediniz mi? : break-dance

İlginç Videolar - Böylesini izlediniz mi? : break-dance Sponsorlu Bağlantılar break dans...

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

break dans
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 03-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bizim burda daha iyisini yapanlar var Böylesini izlediniz mi? : break-dance
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 03-12-2009 #3
Maaşallah Böylesini izlediniz mi? : break-dance kafasında o adamı nasıl dönderiyor öyle Böylesini izlediniz mi? : break-dance Ama şuda bir gerçek Siyahi insanlar kas yapısı itibariyle daha sportif ve spora müsait
teşekkürler esra
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-12-2009 #4
bizim burda daha iyisini yapanlar var Böylesini izlediniz mi? : break-dance
Biliyorum Ankara gençliği bu konu ile epey ilgili Böylesini izlediniz mi? : break-dance
Video bulabirsen ekle bizde inceleyelim
Teşekkürler katkın için

Maaşallah Böylesini izlediniz mi? : break-dance kafasında o adamı nasıl dönderiyor öyle Böylesini izlediniz mi? : break-dance Ama şuda bir gerçek Siyahi insanlar kas yapısı itibariyle daha sportif ve spora müsait
teşekkürler esra
İstediği kadar "afrika kökenli Amerikalı" olsun :giggle: çalışmadan bu hareketlerin yapılması mümkün değil!!! :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 04-12-2009 #5
Biliyorum Ankara gençliği bu konu ile epey ilgili Böylesini izlediniz mi? : break-dance

İstediği kadar "afrika kökenli Amerikalı" olsun :giggle: çalışmadan bu hareketlerin yapılması mümkün değil!!! :wink:
Çalışmadan yaparlar demedim zaten. Fakat, beyazlardan daha başarılı oluyorlar bana göre Böylesini izlediniz mi? : break-dance

Evet ankara gençliği bayağı bir ilgili bu konuyaBöylesini izlediniz mi? : break-dance Kocatepe camisinin önünde bi yer varda parasına yarışıyorlar jürileri falan var Böylesini izlediniz mi? : break-dance
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-12-2009 #6
Çalışmadan yaparlar demedim zaten. Fakat, beyazlardan daha başarılı oluyorlar bana göre Böylesini izlediniz mi? : break-dance

Evet ankara gençliği bayağı bir ilgili bu konuyaBöylesini izlediniz mi? : break-dance Kocatepe camisinin önünde bi yer varda parasına yarışıyorlar jürileri falan var Böylesini izlediniz mi? : break-dance
İzleyebilmeyi isterdim açıkcası Böylesini izlediniz mi? : break-dance Böylesini izlediniz mi? : break-dance
Bu mesajdan alıntı yap