Bozuk Dosya Onarımı Mümkün mü?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Bozuk Dosya Onarımı Mümkün mü? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba herkese.. Corel dosyalarımı bir harici diske kaydederek kullanıyordum. fakat bir sabah kalktığımda dosyalarımın bir çoğunun bozulduğunu gördüm boş açılıyor yada hata veriyor. muhtemelen diskimdeki bir arızadan dolayı ...

XPPRO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XPPRO

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba herkese.. Corel dosyalarımı bir harici diske kaydederek kullanıyordum. fakat bir sabah kalktığımda dosyalarımın bir çoğunun bozulduğunu gördüm boş açılıyor yada hata veriyor. muhtemelen diskimdeki bir arızadan dolayı oldu. bu tür durumlarda dosya onarmanın yolu var mıdır?
varsa yardımcı olabilir misiniz?

hayırlı günler herkese..
:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alikaraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alikaraman

Grafiker / Aydın

Alt 17-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
benim bildiğim kadarıyla imkanı yok ama usta kardeşlerimiz bu konuda bilgilendirirse gerçeken bende sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Ferhat07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ferhat07

Grafiker / Antalya

Alt 18-02-2010 #3
dostum sorun corel den kaynaklanabilir, bendede önceden çalıştığım bazı dosyaları açmıyor ama diğer pc de açıyor, yani başka pc de açmayı dene, ayrıca corel de bozulan bazı dosyaları Temp dosyasına atıyor ordanda yedeğini arayabilirsin, kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap