Bozuk Photoshop Dosyasını Kurtarmak

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bozuk Photoshop Dosyasını Kurtarmak Sponsorlu Bağlantılar Adobe Photoshop CS4 ile yapmış olduğum bir dosyayı .psd olarak kaydetmiştim ve yanlışlıkla sildikten sonra bunu dosya kurtarma programı ile kurtardım fakat bu sefer dosyanın bozuk olduğu uyarısını ...

LeonEmre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LeonEmre

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Dosya24

Alt 28-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop CS4 ile yapmış olduğum bir dosyayı .psd olarak kaydetmiştim ve yanlışlıkla sildikten sonra bunu dosya kurtarma programı ile kurtardım fakat bu sefer dosyanın bozuk olduğu uyarısını aldım (Could not complete your request because it is not a valid Photoshop document.) Biraz araştırmak yaptıktan sonra denediğim 3-5 program dosyayı bi türlü kurtaramadı.. Forumda benim gibi hata alan varmı diye baktığımda (Yaklaşık 15-20Dk.) bulamadığım için konu açma gereği duydum.. Bu dosyayı kurtarmak için program ya da bi yöntemi varmıdır?

Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erhan5050 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erhan5050

Hiç Biri / Nevşehir

bozuk psd

Alt 29-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
adobe den çıkan resimleri adobeden başka foto pcaso programı acar diğerleri açmaz bu proğramı birlikte aç la pcasodan aç resmi düzenle belli belirsiz çok küçükdeğişiklikler yap ve uygula tıkla daha sonra bu resmi istediğin proğram açar
Bu mesajdan alıntı yap
dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 31-01-2010 #3
anlattığnız şekilde bozulan dosyayı tekrar normal hale çevirmeniz bence imkansız
Bu mesajdan alıntı yap