Bright Black Çalışması

Logo Tasarımları - Bright Black Çalışması Sponsorlu Bağlantılar...

Bright Black Çalışması
JustRulz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JustRulz

Grafiker / İstanbul

Bright Black Çalışması

Alt 01-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bright Black Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 01-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu firmamı? firma ise alır ne satar,yada ne üretir.bu konuda bize bilgilendirirsen yorum yapma şansımız olur arkadaşım.çalışmalar gerçi aynı sadece renk oyunları oynamışsın ki bu da gri ve siyah üzerine.kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-11-2008 #3
Tugi arkadaşıma katılarak, çalışmanız hakkında sağlıklı yorumlar almak için hakkında kısa da olsa bilgi vermelisiniz.
Bu haliyle ilk dikkatimi çeken malüm "İ" ler...İnternet hala Türkçe bir kelime.İngilizce yazımlarda yapılan bu yanlışları Türkçe'de görmek üzücü oluyor.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2008 #4
Tugi arkadaşıma katılarak, çalışmanız hakkında sağlıklı yorumlar almak için hakkında kısa da olsa bilgi vermelisiniz.
Bu haliyle ilk dikkatimi çeken malüm "İ" ler...İnternet hala Türkçe bir kelime.İngilizce yazımlarda yapılan bu yanlışları Türkçe'de görmek üzücü oluyor.
Kolay gelsin.
Öyle düşünmeyin zaten anladığım kadarıyla konsept İngilizce düşünülmüş. Logoları sevdim ben bu arada ne için olduğuna da baklamalı tabii.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-11-2008 #5
Öyle düşünmeyin zaten anladığım kadarıyla konsept İngilizce düşünülmüş. Logoları sevdim ben bu arada ne için olduğuna da baklamalı tabii.
Düzeltmeniz için teşekkür ederim."Internet" kelimesini Türkçe'ye girmiş bir kelime olduğunu sandığımdan beni, yanlış bir bilgi vermekten alıkoydunuz.
Arkadaşta umarım dediğiniz gibi İngilizce olarak düşünmüştür.
İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 02-11-2008 #6
Çok hoş logolar, elinize sağlık.
Birde logoların amacını öğrenebilsek daha iyi olucak.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

JustRulz

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2008 #7
Değerli düşünceleriniz için teşekkur ederim arkadaşlar.Logo ingilicze içerikli(magazin) bir wordpress sistem içindir.
Bu mesajdan alıntı yap
Kazak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kazak

Grafiker / Adana

Alt 02-11-2008 #8
bright black derken bu ne tür bir firma ? belki de o kadar ciddi bir IT firması ki tipografik olarak oynamaya çalıştığın gülen suratı ve kullandığın "REZ" isimli ciddiyetsiz tipoyu kullanmaman gerekecek.
Bu mesajdan alıntı yap

JustRulz

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2008 #9
bright black derken bu ne tür bir firma ? belki de o kadar ciddi bir IT firması ki tipografik olarak oynamaya çalıştığın gülen suratı ve kullandığın "REZ" isimli ciddiyetsiz tipoyu kullanmaman gerekecek.

Bright Black Çalışması arkadaşım logoyu alakadar eden firma diye birşey yok. Dediklerimi okumadan pat diye cevap yaziyorsun.Söz konusu bir web sitesi magazin haberleri içeriyor.Yapıcı cümlelerin ile konulara yaklaşmayı denesen daha iyi yerlere daha kısa sürede gelirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Kazak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kazak

Grafiker / Adana

Alt 03-11-2008 #10
Bright Black Çalışması arkadaşım logoyu alakadar eden firma diye birşey yok. Dediklerimi okumadan pat diye cevap yaziyorsun.Söz konusu bir web sitesi magazin haberleri içeriyor.Yapıcı cümlelerin ile konulara yaklaşmayı denesen daha iyi yerlere daha kısa sürede gelirsin.
çok güzel olmuş yaptığın, bayıldım gerçekten Bright Black Çalışması

bu laftan sonra kızmazsın umarım Bright Black Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
black, bright, Çalışması