British time ingilizce kursu 3 kur SATILIK - İstanbul

İkinci El Pazarı - British time ingilizce kursu 3 kur SATILIK - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar British time ingilizce kursu 3 kur SATILIK Şehir: İstanbul Marka / Model: kurs Fiyat: 3000 Teslimat: Elden Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: 3 KUR 9 AY EĞİTİM. SINAV ...

graphots isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphots

Grafiker / İstanbul

Alt 08-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

British time ingilizce kursu 3 kur SATILIK

Marka / Model: kurs

Fiyat: 3000

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: 3 KUR 9 AY EĞİTİM. SINAV HALİNDE - BAŞARISIZLIK HALİNDE TEKRAR 9 AY ÜCRETSİZ DERS - SEMİNERLER - KATILAMADIĞI DERSLERE KİŞİYE ÖZEL HOCA YARDIMI - HAFTADA 4 GÜN - 3 ER SAAT HALİNDE 15 KİŞİLİK SINIFLARDA.

ŞEHİR DEĞİŞİKLİĞİ YAPACAĞIM İÇİN BU SIFIR PAKETİ ÇOK UCUZA SATMAK ZORUNDA KALDIM.

British time kursları olan şehir ve semtler( TAKSİM - BAKIRKÖY - MECİDİYEKÖY - DİYARBAKIR )

E-posta:

Telefon: 0532 133 40 09
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
British time ingilizce kursu 3 kur SATILIK - İstanbulBritish time ingilizce kursu 3 kur SATILIK - İstanbulBritish time ingilizce kursu 3 kur SATILIK - İstanbulBritish time ingilizce kursu 3 kur SATILIK - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap