Broşür tasarımım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Broşür tasarımım ...

Broşür tasarımım
Jidota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 14-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Broşür tasarımımBroşür tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Jidota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 14-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz geniş oldu ölçüsü ama arkadaşlar Broşür tasarımım kusura bakmayın.. siteye yeni yeni alışıyorum.. olumlu olumsuz görüşleriniz benimle paylaşırsanız sevinirim..Broşür tasarımımBroşür tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2007 #3
Yazılar biraz bozuyor sadece renkleri birde resimleri keserken kenarlarında tırtıklara dikkat et vede biraz daha doğal ve estetik düşün. Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-06-2007 #4
eline sağlık.. yanlız 2. resimde yazılar altlara doğru renkten dolayı boğuluyor gibi..
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2007 #5
Merhaba,

Ben küçük halini görünce hoş tasarım dedim fakat büyütüp baktığımda hatalar gördüm bunlara dikkat edersen daha başarılı bir çalışma olacak.

-Resimlerin dekupesinde problem var seçim yaparken daha dikkatli olmalı ve gerekirse feather vermelisin.

-yazılar gelişi güzel yazılmış ve yanlış renk seçimi olmuş okunaklı değiller maalesef

bunlara dikkat edersen daha başarılı olacağına emnim teşekkürler ve emeğine sağlık Broşür tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 14-06-2007 #6
tasarım hoş olmuş göze hitap ediyor ama;
tamamen farklı bir şey söyleceğim bu iş neden 422 resolution matbaa formatı 300 değil mi? sonra decup işlerimde feaher 0,5 değil galiba biraz keskin gibi görünüyor yada bana öyle geldi bide yazıların bazı yerleri renk seçiminden dolayı okunmuyor. bunlar harici güzel hoş olmuş elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
asu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asu

Ressam / Kocaeli

Alt 14-06-2007 #7
"kadınsı bi hava veriyor" , "bir" olmalıydı chat dilinde mi yazıyoruz broşürleri?
Bu mesajdan alıntı yap

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2007 #8
tasarım hoş olmuş göze hitap ediyor ama;
tamamen farklı bir şey söyleceğim bu iş neden 422 resolution matbaa formatı 300 değil mi? sonra decup işlerimde feaher 0,5 değil galiba biraz keskin gibi görünüyor yada bana öyle geldi bide yazıların bazı yerleri renk seçiminden dolayı okunmuyor. bunlar harici güzel hoş olmuş elinize sağlık

pek de tamamen farklı bir şey söylememişsin çözünürlük dışında Broşür tasarımım
ayrıca matbaa formatı 300 dpi genel kuralı fakat 422 de gönderince basılmayacak değil hatta matbaa 100 dpida da basıyor isterse. İşe göre değişiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 14-06-2007 #9
hayır ya öyle olmaz ben 1 yıldan beri çalışıyorum 300 ün altında çalışmadık yoksa filmde sorun oluyorm uş asıl matbaa resolution 306 ama 300 sorun olmuyor yüksek çözünürlüğe birşey demiyorum ama düşük olmaz bozuk olur işler çünkü 300 gerçek ebat onun altı bozuk olacağına inanıyorum ayrıca 300 dpı da çalışmak çok zor oluyor büyük işlerde pc i çok kasıyor düşük dpı olsa eminim yapardık Broşür tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2007 #10
hayır ya öyle olmaz ben 1 yıldan beri çalışıyorum 300 ün altında çalışmadık yoksa filmde sorun oluyorm uş asıl matbaa resolution 306 ama 300 sorun olmuyor yüksek çözünürlüğe birşey demiyorum ama düşük olmaz bozuk olur işler çünkü 300 gerçek ebat onun altı bozuk olacağına inanıyorum ayrıca 300 dpı da çalışmak çok zor oluyor büyük işlerde pc i çok kasıyor düşük dpı olsa eminim yapardık Broşür tasarımım

Ben de çok eminim 100 dpi baskı yapıldığına ama tabiiki de yüksek çözünürlük daha kalliteli ve olması gerekendir. Broşür tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
brosur tasarimi