Brosur Basmak Ne Tur Ekipmanlara Ihtiyac Var?

Temel Tasarım İlkeleri - Brosur Basmak Ne Tur Ekipmanlara Ihtiyac Var? ...

aycan555 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aycan555

Öğrenci (Diğer) / Yurtdışı

Alt 24-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar,

Ben bilgisayar uzeri okuyorum, bolumum Network ama diger bolumleride cok merak ediyorum...

Ilgimi ceken konulardan biri ise Baski ... Ama nedense nette pek cok site gezdim ama tam tatmin edici yanitlar alamadim ....

Ornegin A4 boyutlarinda kuse kagida onlu arkali baski yapmak istiyorum...
ve bunu iki ye veya 3 e katlamak istiyorum, ve bana 100 bin tane lazim ...

a4 boyutunda kesilmis kuse kagitlarin fiyatlari cook pahali, ama baski firmalariyla konusuyorum, 100 bin taneyi 2500 lira ya full renkli baski yapiyorlar ...
Ben kendim 100 bin tane kagidi nerdeyse o fiyata buluyorum, ve arti murekkep ...vs

nasil kagidi ucuza malediyorlar, rolo seklinde alipmi kesiyorlar? bunun icin ne yapilmasi gerek Brosur Basmak Ne Tur Ekipmanlara Ihtiyac Var?

Bunu ne tur bir sistemle becerebilirim bilmiyorum, bu yuzden kafam cook karisti ...

lutfen yardim
tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Nerede basacaksın neyle basacaksın?
Matbaacımısın?
Baskı bilgisayar yazıcısından çıktı almaya benzemez.
Bu mesajdan alıntı yap
aycan555 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aycan555

Öğrenci (Diğer) / Yurtdışı

Alt 26-01-2010 #3
Brosur Basmak Ne Tur Ekipmanlara Ihtiyac Var? ogrenciyim diyeyim , bakarsin matbacilik isine gireriz Brosur Basmak Ne Tur Ekipmanlara Ihtiyac Var? ingilterede bizim kebabcilarin menulerini, brosurlerini basariz Brosur Basmak Ne Tur Ekipmanlara Ihtiyac Var?
Bu mesajdan alıntı yap
ufukozk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukozk

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #4
Matbaada 100bin tane broşür 2500 kendin 100 tane yapında okadar çıkıyor diyosun.. Haklısın yazıcıdan çıkartmaya çalışırsan okadara patlar Brosur Basmak Ne Tur Ekipmanlara Ihtiyac Var?)

Herşeyin toptan alındıgı biyerde ürün uygun fiyata olur. Marketten aldıgın bir ürünle karşılatır tanesini 1 liraya marketten alırsın toptancıdan 50 tanesini 20 liraya...

Yani Sen pahalıya parekende olarak satın alıyon Matbaa toptan olarak aldıgı için ve seri üretim oldugu için kısa zaman çok iş eşittir ucuz...

İnşallah anlata bilmişimdir birazda...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 27-01-2010 #5
böyle bir merakımız varsa, üşenmeyelim bir matbaaya gidelim, arkadaşlara yemek ısmarlayalım, muhabbet edelim, böyle böyle dertlerim var siz ne diyorsunuz diyelim...

keza bu sorunun cevabı görmeden anlayabileceğin birşey değil.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
umutipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umutipek

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 31-01-2010 #6
ya arkadaşım çok basit bir cevap gidip görmene de gerek yok aslında tabi görmek te fayda var o ayrı

olay şu 70 x 100 baskı alanı yani bu adam senin işini pek çok kişininkiyle braber basıyor 70 x 100 e kaç a 4 sığdığını hesapla bu rakamı adamların sana verdiği rakamla çarp ve bulduğun sonuçtan adamın 1000 adet 70 x 100 baskı giderini düş kaarını bulabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
pascalenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pascalenes

Matbaacı / İstanbul

Alt 04-03-2010 #7
arkadaşım kağıdın tonu 800 euro senın ısın 12.500tabaka 64 x 90 ebadında 8lı ve revolta olarak basılır gıdıp gormen gerekır burada anlatmayla anlasılacak bısey dııl matbaacılık her işin ayrı bi sistemı olabılıyo en ıyısı mı gıt bı matbaaya öğren
Bu mesajdan alıntı yap