Broşür Çalışmalarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Broşür Çalışmalarım Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınızı bekliyorum.... 1:...

Broşür Çalışmalarım
Designx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designx(28)

Grafiker / Kahramanmaraş

Broşür Çalışmalarım

Alt 11-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum....Broşür Çalışmalarım1:

Broşür Çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 11-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım otelin görüntüsü hiç hoş olmamış hem sayfada küçük kalmış hemde dizayn olarak olmamış, daireler içindeki recepsiyon fotoğrafıda niye kondu hiç anlamadım hiç bir esprisi yok onun orda bence diğer sayfa fena değil ama ben zemin rengini değiştirmeni tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2008 #3
resimler arkasindaki gölgeler pek iyi durmamis özellikle daire içindeki resimlerin arkasına vardiğin gölge, rekler uyumle değil otelin kapısının resmi var dekupe edilmis çok alakasiz bi resim gibi duruyo, isin önü neresi arkasi neresi nasi bir ebattir pek anlayamadim. çok sıradan olmus üzerinde biraz daha çalisman gerek sanirim,
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 11-10-2008 #4
zemin rengini logonun renginden daha farklı kullanabılırdın en azından dikkat çekmek istediğin yerlerin nek tonu ile oynama yapabılırsın
fotografların arkasındakı golgeler hoş durmamış daha iyi bir yerleşim yapılabılırdı
otel resmine gelince cok küt yerleştirilmiş en azından birşeye oturtturabılırdın dekupenın keskin kısımlarınıda biraz yumuşatabilirsin
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-10-2008 #5
arkadaşlara katılıorum ve sana biraz dizaynı deiştirmeni ve renk kullanımını daha uyumlu yapmanı tavsiye ederim uygun bi font kullanman lazım ve göze çarpması gereken yerler göze çarpmıyor bunun içinde dizaynı biraz deiştir.. Emeğine saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
graphicshop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicshop

Grafiker / Ankara

Alt 11-10-2008 #6
Otelde kırmızı olmasaymış harika oluyomuş ya kadere bakBroşür Çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
koronz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koronz

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2008 #7
Sade olmuş ve birçok hotel broşürü ile aynı kaderi paylaşmış.
En büyük hata, bir bröşüre tüm otelin yansıtılmaya çalışılması Arkadaşım.
Bunun yerine daha küçük ama otelin farklı yönlerini yansıtan birden çok bröşür daha makul.
Örneğin bir bröşürde restoranta ait birkaç resim ile güzel bir logo ve slogan !
Bir diğerinde farklı bir ışıklandırma ile çekici hale getirilmiş yatak (odası) yine slogan!
vb .. vb ..
Bu broşürde renk bütünlüğü daha iyi sağlanabilirdi. Resimler bir yanda kare bir yanda daire.
Daire resim sadece küçük objelerde vurgulayıcı olabiliyor, kare daha iyi seçim. Kenarları keskin olmayan kareler.

Bu arada Afedersin Arkadşım.

Amacım sadece eleştirmek ancak tasarımın görüntüsü kadar anlattıkları de önemli benim için.
Anlatımı iyi olup kendini ifade eden bir düşünceyi tasarlamak her zaman daha etkili sonuç getirir.

Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
filizzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizzz(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 12-10-2008 #8
zemin rengi olmamış bence ve resimleri daha farklı yerleştirmeni tavsiye ederim böle hoş durmamış emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
mrblackman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrblackman

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 13-10-2008 #9
Otelin cafcaflı kırmızı rengine göre, arka renk ve yazılar soluk durmuş ne yazık ki... Bir de genel olarak bir bütünlük, takip edilebilirlik gerekli sanırım. İki tane kullandığın hilal şekline benzer çizimlerini genel'e yaygınlaştırabilirsin, örneğin tüm satırların başında ufak bir tane olabilir belki... Bir de yuvarlak içinde ve köşeli resimler birbirinden kopuk göstermiş çalışmayı... Biraz daha çalışırsan güzel birşey çıkacağını düşünüyorum.
iyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
isdas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isdas(29)

Grafiker / Konya

Alt 17-10-2008 #10
tasarım olarak beğenmedim.. ayrıca profosyonel olarak fotoğrafla ilgilenen biri olarak söylüyorum fotoğraflar çok kötü.. size kızamıyorum otel yöneticisinin yönlendirmesi olduğubnu düşünüyorum.. sağlık olsun bakalım.. ama hiç bir albenisi yok bu çalışmanın..
Broşür Çalışmalarım ya tuvalet fotoğrafının ne işi var ana bir çalışmada..

kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
broşür, çalışmalarım