Broşür Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Broşür Çalışmam ...

Broşür Çalışmam
designerMUSTI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerMUSTI

Grafiker / Bolu

Broşür Çalışmam

Alt 03-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Broşür Çalışmaları sadece örnek yani baskıya verilme durumları yok, Sizlerle Paylaşmak istedim..

Broşür Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kahin23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kahin23(36)

Grafiker / Konya

Alt 03-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şekil güselde yazılar uçuk kaçık bence.daha oturaklı yazıyar kullansa güsel olacak gibi gözüküo.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 03-01-2008 #3
Türkçe karakterler nerede ?
Bu mesajdan alıntı yap
XqE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XqE(28)

Matbaacı / Aydın

Alt 03-01-2008 #4
Türkçe karakterler nerede ?
Yorumunuz o kadar dikkatle yapılmışki...!! diyebilmek çok isterdim ama dikkatsizce bir yorum arkadaş Bir internet sitesinin çalışmasını sunuyor ve internet sitesinin adresinde TR karakter yok yani gelipte tr karakter nerde diye sormanız manasız tmm font konsuna katılıyorum değişmesi gerek ama sizin kısa özensiz ve basit bir yorum yaparak bu çalışmayı değerlendirmeniz garip kaçmış

Gelelim yorumuma Renkler ve çizimler çok hoş fontlar eğlenceli sonuçta insanları eğlenceye çağırıyoruz yalnız biraz daha sade takılabilirsin... ikincisi .com yazısını biraz daha belirginleştir ya şeridi koyult .com u aç yada .com u koyult şeridi aç...
Bu mesajdan alıntı yap
türkan yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

türkan yıldırım

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2008 #5
yazı karakterleri gayri resmi olmuş, ounun dışında güzel olmuş. elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
designerMUSTI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerMUSTI

Grafiker / Bolu

Alt 14-01-2008 #6
Fontu degistirdim ama birazda uyumlu bi font aradım, umarım uymuştur...

Broşür Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
KontDRACULA_001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KontDRACULA_001

Grafiker / Ankara

Alt 01-02-2008 #7
evet o .com'u ben XqE söyleyinceye kadar farketmedim bile.

Bunun bir internet sitesi olduğunu belli edecek şeyler olsa daha iyi olur gibi geliyor. şu ara web siteleri daha gölgeli bonbon imajlar kullanılıyor. sende çalışmanda buna benzer şeyler verebilirsin.

pek cıvıltılı değil. pek hayata gülümseyen kimse göremedim. Bu site neye yarar birşeyler olsa daha iyi olur mesela bir solgan. nedir bu hayatagulumse nokta com sitesi. Arkadaşlık sitesi filanmı ? belli değil.

kalpli imajın içindeki adamlardan birinin kafası maskenin altında kalmış. ona takıldım mesela. resmi küçültmek yerine kafası kesik kalan amcanın sadece kafası en üst layer'a çıkabilir. tabi maske altında kalan kısmı küçük olduğundan resim birazcık daha büyüyebilir. Kafabiraz daha büyük olsun diye.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 01-02-2008 #8
Yorumunuz o kadar dikkatle yapılmışki...!! diyebilmek çok isterdim ama dikkatsizce bir yorum arkadaş Bir internet sitesinin çalışmasını sunuyor ve internet sitesinin adresinde TR karakter yok yani gelipte tr karakter nerde diye sormanız manasız tmm font konsuna katılıyorum değişmesi gerek ama sizin kısa özensiz ve basit bir yorum yaparak bu çalışmayı değerlendirmeniz garip kaçmış

Gelelim yorumuma Renkler ve çizimler çok hoş fontlar eğlenceli sonuçta insanları eğlenceye çağırıyoruz yalnız biraz daha sade takılabilirsin... ikincisi .com yazısını biraz daha belirginleştir ya şeridi koyult .com u aç yada .com u koyult şeridi aç...

Başkalarının yorumlarının özensiz olduğunu söyleyene kadar, kendi yorumlarınıza özen gösteriniz.. İnsanlar eklenen görselleri lüple incelemek zorunda değil...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafipixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafipixel

Grafiker / Denizli

Alt 01-02-2008 #9
hatalar insanlara özgüdür. hakan bey görmemiş olabilir. bu benimde başıma gelebilirdi. ne acımasızca yüklenmek nede var olan hatayı savunmak doğru değil.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bror, almam