Broşür çalışması - Rozella / Creedwar

Deneme Çalışmalar - Broşür çalışması - Rozella / Creedwar ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 18-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ps ve Ai de çalışma tamamlanmıştır.
Onay aşamasındadır.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

galipaksular isimli Üye şimdilik offline konumundadır

galipaksular(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir çalışma olmus keske biraz bant sefaf ekleseydin dergi içine brosürün yapıstırılmıs etkisi yaratırdı ama gzel emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 18-09-2009 #3
güzel bir çalışma olmus keske biraz bant sefaf ekleseydin dergi içine brosürün yapıstırılmıs etkisi yaratırdı ama gzel emeğine sağlık...
Şeffaf bant mı? Her fotoğrafı bantlamak pekte hoş değil diye düşünüyorum. Bazen üstüne yazı yazar kenarı koyarız haniBroşür çalışması - Rozella / Creedwar Teşekkürler ilgine.
Bu mesajdan alıntı yap
tuNc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuNc(25)

Webmaster / İzmir

Alt 18-09-2009 #4
Eline sağlık Ulaş abi güzel olmuş fakat resimlerin altındaki açıklamaları da resimlerle aynı ölçüde döndürseydin daha hoş olurdu gibi sanki Broşür çalışması - Rozella / Creedwar ayrıca resimler ve kroki arka fon üzerinde çok beyaz kalmış Broşür çalışması - Rozella / Creedwar özellikle o kroki çok yapmacık kalmış sanki orda Broşür çalışması - Rozella / Creedwar zeminle hiç uyuşmamış
Bu mesajdan alıntı yap
parantez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 18-09-2009 #5
resim altındaki ve kroki altındaki beyaz alan çok göze çarpıyor. ayrıca zemin ile çok ters duruyor. çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 18-09-2009 #6
Eline sağlık Ulaş abi güzel olmuş fakat resimlerin altındaki açıklamaları da resimlerle aynı ölçüde döndürseydin daha hoş olurdu gibi sanki Broşür çalışması - Rozella / Creedwar ayrıca resimler ve kroki arka fon üzerinde çok beyaz kalmış Broşür çalışması - Rozella / Creedwar özellikle o kroki çok yapmacık kalmış sanki orda Broşür çalışması - Rozella / Creedwar zeminle hiç uyuşmamış
Yazı kısmında haklısın, ama hangi birimiz simetrik yazı yazabiliyoruzki? Broşür çalışması - Rozella / Creedwar

Elimde daha öncede kullandığım görseller üzerinde durdum. Ve Kroki kısmına gelince, üzerinde yer tarifi var sadece ama beyazlık konusunda haklısın. Sağolasın yorumuna kardeşim.

resim altındaki ve kroki altındaki beyaz alan çok göze çarpıyor. ayrıca zemin ile çok ters duruyor. çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
webariza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webariza

Webmaster / İstanbul

Alt 18-09-2009 #7
Ben çok beğendim eline sağlık yanlız bişeyi merak ettim arkaplanı nasıl yaptın, hazırmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2009 #8
logo guzel herşey güzel .. eline saglık.. fakat o backgrndtn üstüne koyu kırmızı şeytan kırmızısı gıdıyor ve tasarımsal bısey yok sadece 2-3 resım basıt bı çalısma olmus.. fotograflar çok onun yerıne sade ve duzenlı bıseyde olabilirdi eline saglık.
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 18-09-2009 #9
Ulaş emegine sağlık hoş gözüküyor gerçekten yemeklerde iç açıcı Broşür çalışması - Rozella / Creedwar
Yanlız benim bir şey gözümü tırmaladı desem yeridir...
Kroki yapmışsın [COLOR="Red"]Rozella'nın[/COLOR] bulnduğu yerin. Bence onu da alt fonla eskitme yaparak içine gömsen yani alt fonla birleştirsen çok şık duaracaktır eminim...Tekrar emegine sağlık hoş gözüküyor...
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2009 #10
Tebrik ederim Ulaş çok lezzetli bir çalışma olmuş :giggle:
tek olsamı acaba dediğim nokta parşomenin ortası acaba biraz daha mı koyu olsa veya dikişleri belli olan bir katlamamı olsa?
bu haliylede gayet güzel ama. ellerine sağlık Broşür çalışması - Rozella / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları