Broşür calışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Broşür calışması ...

Broşür calışması
yourwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yourwin

Grafiker

Broşür calışması

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

YORUMLARINIZ BEKLIYORUM..... Broşür calışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 08-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resim yüklemek ve forum kullanımı hakkında bilgileri http://www.grafikerler.net/uyelere-o...uzu-t4724.html dan bakabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
enesduran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesduran(28)

Grafiker / Ankara

Alt 10-09-2008 #3
bu broşürden çok el ilanı gibi duruyor. o yazıların altındaki karmaşın cismin tramını biraz daha düşür derim. yazı neredeyse okunmayacak durumda. o başlıktaki kullandığın font çok sıradan. onuda değiştir. adres kısmını 7 puntodan büyük yapma.
bu kare içine aldığın resim olayı ve en alttaki resim olayı güzel olmuş.
...Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #4
allttaki yeşil bitki görüntüsü haricindeki desenler olayı karmaşıklaştırmış. onları atarak başlayabilirsin. azıcık da bitkinin tramını düşür... onun dışında çok batmadı bir şey gözüme azıcık daha çabayla tertemiz olur bence. bir de iki kelime düzeltmem var naturel ve jimnastik. kolay gelsin ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
asıl aslı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asıl aslı

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #5
zemindeki bitki görünümü çok karmaşık göstermiş yazılar karışık görünüyo. Sloganla firma ismini hemen hemen aynı büyüklükte ve aynı karakterde yazmışsın neye odaklanacağını anlamıyo insan sadece bitkiler göze çarpıyo ve göz yoruyo. Braz daha sade bi çalışma yaparsan çok daha ii olur. Emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #6
çok karisik olmus yaziların okunurlulugu kaybolmus, zeminin traminin dusursan kutulari daha farkli bi dizaynda denesen mesela sag tarafa yukaridan asagi olarak yada alta, bir iki alternatif denesen, baslik yazisinin karakteri ile ilgili bir digisiklik yapsan, ben olsam daha kalin düz bir yazi tercih ederdim. bir iki müdahale ile daha güzel bir çalisma haline gelir. eline saglik
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
broşür, çalişmasi