broşür çalışması yorumlarınızı bekliyorum

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - broşür çalışması yorumlarınızı bekliyorum ...

mfy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mfy

Grafiker / Malatya

Alt 20-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu broşür tek taraflı mı? eğer öyleyse nerede bu almira bilgisayar? telefonu web adresi vs. iletişim bilgilerini göremiyorum. ayrıca kredi kartlarının logolarını koysaydın daha bi iyi olurdu. Onlar bu şekilde üstte çok zayıf duruyo. kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
mfy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mfy

Grafiker / Malatya

Alt 20-11-2007 #3
arka sayfası var adres telefon bilgileri orda yazıyor ayrıca müşterinin isteği bu ben ne yapayım
Bu mesajdan alıntı yap
N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 20-11-2007 #4
1- Backroundu daha sade yapmayı deneyebilirsin. Tasarımı zemindeki şekillerden arındırıp kırmızıdan koyu kırmızıya renk geçisi (degrade) verebilirsin.
2- Tasarımdaki denge ve tipografi olarak gayet şık duruyor. Tabii başlıkları farklı renk veya yazı tipi ile daha da belirgin yapıp diğer elemanlardan ayırabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 20-11-2007 #5
bence gayet şık bir çalışma.Ama miço nun dediği gibi kredi kartı logoları koysan çok daha güzel olur.Eklemek istediğim bişiler var.Bilgisayar ve malzemeleri zaten siyah.Onlara bir de siyah gölge eklemişsin.Bu çok boğucu olmuş,beyaz gölge dene bakalım nasıl duracak.Bişey daha; sol üst ve sol alttaki lcd lerin ekran görüntüleri çok koyu.Zeminle aynı tonlarda olmaları sıkıcılık vermiş...iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-11-2007 #6
Güzel bi Calısma Tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-01-2008 #7
güzel çalışma ama orkan arkadaşıma katılıyorum yazıların altındaki siyah yerine beyaz kullansan daha güzel olur ve bence ürün isimleri diğer yazılardan ayrılmalı renk yada font değişikliği ile
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
brosr, brosur calismasi