broşür hazırlayacağım ama sayfanın alt kısmına

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - broşür hazırlayacağım ama sayfanın alt kısmına Sponsorlu Bağlantılar broşür hazırlayacağım. Bazen broşürlerde görüyorum. sayfanın alt kısımdan 5-6 cm yukarıdan sayfaya enlemesine yay şekli veya oval şekli veriyorlar veya çizim mi yapıyorlar bilemedim. Belki çok kolaydır ama ...

burkii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burkii

Eğitimci / Bolu

Alt 30-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

broşür hazırlayacağım ama sayfanın alt kısmına broşür hazırlayacağım ama sayfanın alt kısmınabroşür hazırlayacağım. Bazen broşürlerde görüyorum. sayfanın alt kısımdan 5-6 cm yukarıdan sayfaya enlemesine yay şekli veya oval şekli veriyorlar veya çizim mi yapıyorlar bilemedim. Belki çok kolaydır ama yapamıyorum. Nasıl bir yol izlediğinizi aktarabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafixel(33)

Grafiker / Bursa

Alt 06-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu mesajdan alıntı yap
kefere_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kefere_01

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 24-05-2011 #3
Teşekkürler benimde çok işime yaradı broşür hazırlayacağım ama sayfanın alt kısmına)
Bu mesajdan alıntı yap