Broşür için kapak çalışmam yorum bekliyorum. Please.

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Broşür için kapak çalışmam yorum bekliyorum. Please. ...

yön reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yön reklam

Grafiker / Kocaeli

Alt 16-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 16-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmanız görünmüyor,bu linki inceleyip yeniden yükleyebilirsiniz.

http://www.grafikerler.net/imageshac...3144#post83144
Bu mesajdan alıntı yap

yön reklam

Grafiker / Kocaeli

Alt 16-09-2008 #3
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2008 #4
Logo fikrinin üstüne biraz düşmekte fayda var.Mesela parmakların duruşu çalışmayı estetik olmaktan çok uzağa götürüyor.Yarım kalmış havası var.Aşırı sade olduğunu söylemeye gerek yok sanırım.Çok güzel çalışmalar mevcut sitemizde.İncelemenizde fayda var.Kolay gelsin.Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

yön reklam

Grafiker / Kocaeli

Alt 16-09-2008 #5
Logo fikrinin üstüne biraz düşmekte fayda var.Mesela parmakların duruşu çalışmayı estetik olmaktan çok uzağa götürüyor.Yarım kalmış havası var.Aşırı sade olduğunu söylemeye gerek yok sanırım.Çok güzel çalışmalar mevcut sitemizde.İncelemenizde fayda var.Kolay gelsin.Emeğinize sağlık.
haklısınız logoyu bende beğenmiyorum ama sabit malesef firmanın logosu bu değiştirmem mümkün değil diğer kısımlarda sadeliği ön plana çıkartmaktı niyetim teşekkür ederim ilginiz için.
Bu mesajdan alıntı yap
slmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmmm(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #6
yukarıdan aşağıya doğru inen şeritin tam dönen yerine floru koyabilirdin yanlara verdiğin gölge çok verilmiş lezzete atılan imza yazısı çok çekilmesinden font bozulmuş okunması güçlük bir hale gelmiş başarılar diliyorum kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bekliyorum, broşür, çalışmam, icin, kapak, katalog, yorum