Brosür katık gıda

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Brosür katık gıda ...

Brosür katık gıda
cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Brosür katık gıda

Alt 10-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dış sayfa

Brosür katık gıda

İç Sayfa

Brosür katık gıda

Zemini Kendim oluşturdum, yorumlarsanız sevinirim Arkadaşlar,,
Herkeze kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CapitaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CapitaL

Webmaster / İstanbul

Alt 10-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iç sayfadaki plavın altındaki leziz et sotedir sanrım Brosür katık gıda canım çekti kaymış o hafif sanki
Bu mesajdan alıntı yap
akberrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akberrak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-12-2010 #3
güzel olmuş bende buranın beylikdüzü şubesini hazırlamıştım ama isimleri değişti logoyuda az değiştik Brosür katık gıda
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 10-12-2010 #4
eline sağlık hoş duruyor.
düzeltmeleri yapıldı mı bilmiyorum ama "kuşbaşılı pide" bitişik yazılmış.
bir de "tl " leri elinden geldiğince dengeli yaparsan göze çok daha hoş görünecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-12-2010 #5
Öncelikle forum kuralları gereği iletişim bilgilerini kaldırmanız gerekiyor. Dış sayfa renk olarak uyumlu ama orta kısımdaki fontlar çok büyük durmuş. İç sayfada TL leri hepsi aynı ve orantılı değil. Orantılı olursa daha çok göze hitap edecektir. Resimlerin etrafındaki kontürler orantılı değil ve yine orantısız. İç kısımda sağ tarafta bulunan çorbanın etrafında kare gibi bişey dikkatimi çekti hafif görüyor. Pidenin çözünürlüğüde uygun değil sanırım. Yinede güzel, elinize sağlık. Biraz uğraşırsanız daha güzel olacağından eminim.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 10-12-2010 #6
* Forum kuralları ' na uygun bir şekilde görselinizi yükleyiniz.

Eğer ilk mesajınızı editliyemiyorsanız bu konunun içine forum kurallarına uygun bir şekilde mesaj atıp moderatör e bildir butonunu kullanarak report edin konunuzu görselleriniz hızlı bir şekilde ilk mesajınıza eklenecektir.
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2010 #7
[COLOR=#f38e02]* [/COLOR] [COLOR=#f38e02]Forum kuralları[/COLOR] ' na uygun bir şekilde görselinizi yükleyiniz.

Eğer ilk mesajınızı editliyemiyorsanız bu konunun içine forum kurallarına uygun bir şekilde mesaj atıp moderatör e bildir butonunu kullanarak report edin konunuzu görselleriniz hızlı bir şekilde ilk mesajınıza eklenecektir.
Forum kurallarına uymayan kısmı neresi acaba cözünülürlüğümü iletişim bilgilerimi? , çalışma işyerinde olduğu için şuan düzeltemiyorum ama iletişim bilgilerini fululaştırmıştım diye hatırlıyorum eğer başka bir kuralı ihlal ettiysem lütfen açıklarmısınız, Teşekkürler, Şimdiden,,

Yorum yazan arkadaşlar, Teşekkür Ederim, Yazdıklarınızı dikkate alıp gerekli düzeltmeleri yapıcam, işi müşteriye ön çalışma olarak gönderdim. Resimlerin yerlerini ve ürün fiyat bilgilerini henüz almadım. Tekrar Teşekkürler değerli yorumlarınız için,,
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 10-12-2010 #8
Burada verdiğiniz bir iletişim bilgisi şirketi olumsuz yönden etkilerse başınız ağırır. Lütfen iletişim bilgilerini silerek yarın tekrar yüklemeye çalışınız. Başka bir kural ihlali yok.

İyi forumlar...
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2010 #9
Burada verdiğiniz bir iletişim bilgisi şirketi olumsuz yönden etkilerse başınız ağırır. Lütfen iletişim bilgilerini silerek yarın tekrar yüklemeye çalışınız. Başka bir kural ihlali yok.

İyi forumlar...
Teşekkür Ederim
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2010 #10
iç sayfadaki plavın altındaki leziz et sotedir sanrım Brosür katık gıda canım çekti kaymış o hafif sanki
O haz etmediğim Arnavut ciğeri , bende et sote severim:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları