Broşür kaynağı arıyorum.

Vektörel - Broşür kaynağı arıyorum. Sponsorlu Bağlantılar slm. broşür yapmak için kullanacağım vektorel kaynak arıyorm.yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler....

Broşür kaynağı arıyorum.
barracuda_53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barracuda_53

Öğrenci (Grafik) / Rize

Dosya23

Broşür kaynağı arıyorum.

Alt 02-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm. broşür yapmak için kullanacağım vektorel kaynak arıyorm.yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 02-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk önce forum kurallarını okuyarak yada forumu araştırarak işe başlasanız forumda her türlü paylaşımın olduğunu görürdünüz :

Forumda Arama Yapmadan Konu Açmak

forum kuralları mutlaka okuyunuz

Katılımcılar yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumlarda ve bilgi alanında mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için arama özelliğini kullanarak forum içerisinde arama yapmalısınız. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Söz konusu açılan başlıkların silinmesi, değiştirilmesi veya taşınması Site Yöneticilerinin karar verme yetkisindedir. Forum yöneticilerinin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır!
Bu mesajdan alıntı yap
xpcd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xpcd

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2011 #3
sen yeni başlıyorsan bu mesleğe internette biraz araştır brosurler nasıl diye sonra karar ver forumda aradığını bakarsın
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerh

Grafiker / Kırklareli

Alt 03-04-2011 #4
www.grafikerler.net'tesin işte daha ne olsun...
Bu mesajdan alıntı yap