Broşür Örneği

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Broşür Örneği ...

Broşür Örneği
Rabia Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Broşür Örneği

Alt 23-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Broşür ÖrneğiKuaförler için tasarlanmış broşür örneği
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
broşürde fiyat listesi ve yapılan işler yazılı olur, tasarıma gelirsek güzel tonları fakat o pembe sütunu saydam değilde düz zemin yaparsan sanki daha hoş olur bayanın daha gizemli görünmesini sağlar...
Bu mesajdan alıntı yap
GrapikselDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 24-09-2012 #3
bence de o pembe alanın geçişli olması daha hoş olur ama bu şekil de de fena değil. fiyat listesi olmasın insanlar merak etsinler . emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 24-09-2012 #4
broşürde fiyat listesi ve yapılan işler yazılı olur, tasarıma gelirsek güzel tonları fakat o pembe sütunu saydam değilde düz zemin yaparsan sanki daha hoş olur bayanın daha gizemli görünmesini sağlar...
Broşürde şöyle böyle olarak diye kural olmaz. Hangi amaçla reklam yapılıyorsa ona göre tasarım yapılır.
Bu mesajdan alıntı yap

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 24-09-2012 #5
tanıtım amaçlı yapılan bir broşür olduğu için fiyat listesi katmadım ayrıca sütunun saydam olması alışılmışın dışındaydı böyle olmasını istedim.. Yorum için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 24-09-2012 #6
bence de o pembe alanın geçişli olması daha hoş olur ama bu şekil de de fena değil. fiyat listesi olmasın insanlar merak etsinler . emeğinize sağlık..
teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 24-09-2012 #7
Broşürde şöyle böyle olarak diye kural olmaz. Hangi amaçla reklam yapılıyorsa ona göre tasarım yapılır.
teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kuaför