Broşür (PARK ORMAN)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Broşür (PARK ORMAN) ...

Broşür (PARK ORMAN)
Grafek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafek(27)

Yrd. Grafiker / Diyarbakır

Broşür (PARK ORMAN)

Alt 16-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İÇ:

Broşür (PARK ORMAN)

DIŞ:

Broşür (PARK ORMAN)

Beğenilmiş, onaylanmış ve basılmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 16-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ön ve arka yüz çok kopuk duruyor.Ben olsaydım ön sayfa ile arka sayfayı uygun bir şekilde harmanlardım.Basıldığına gör fazla da bi şey söylemeye gerek yok.Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Grafek(27)

Alt 16-05-2009 #3
Olsun...

Öncelikle ön ve arka yüzün kopuk durduğu doğru. Birbirine uygun harmanladım fakat öyle yaptığımda Arka yüz neredeyse görünmüyordu.

Sonra, basılması, bana tüyo vermenize engel değil bence.
Yani bir sonraki çalışmada verilen tüyolara göre davranırım...

Yorum için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 16-05-2009 #4
öncelikle ellerinize sağlık.
gözüme ilk çarban kısma gelince baskıda nasıl çıktı bilmem ama iç kısımdaki yeşilin tonu açıkcası göz yoruyor, ya yeşilin tonunu koyult, yada üzerindeki yazıların rengini değiştir dicem ama basılmış ve bitmiş bir iş olduğundan bundan sonrası için konuşmakta fayda var.
Akşam yemeği kısmındaki sayfada alt kısma yazmış olduğun her sabah.... diye devam eden yazını sabah mönüsünü altına koymadın?, bence daha mantıklı olurdu.

Yinede ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Grafek(27)

Alt 16-05-2009 #5
Öncelikle teşekkürler. Arkafondaki yeşil sunumu hazırladığım programdan dolayı öyle görünmekte. Normalde görünen yeşilin 1-2 kat koyusudur.

Dediğinizi mantıklı buldum ben de. Öyle yapmayı düşündüm ilk başta ama sonra kararımı değiştirdim. Akşam menüsü altındaki notu oraya yazarken şöyle düşündüm; akşam yemeği için mekanda bulunacak olanlar, doğal olarak ilk başta oraya bakacaklardır ve altta bulunan not dikkatlerini cezbedecektir. Bu onları sabah kahvaltısını da aynı mekanda yapmaları için belki ikna edici olacaktır.

Yorum için tekrar teşekkür ederim, saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 16-05-2009 #6
sabah kahvaltısı yazısını yeşilden farklı bir renk ile yazmalıydın bence
birde çalışmalarını koyarken adres telefon vs koyma yada blur ver görünmesin
ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sadgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sadgraf

Eğitimci / Sivas

Alt 16-05-2009 #7
Ben telefon numarası olan kısma takıldım biras bence sag alt veya ortada daha kücük olsa daha iyi olabilir:Emeginize saglık,diger yorumlara katılıyorum,kopukluk var birazcık iç ve dışta.Onun dışında başarılı bir çalışmaBroşür (PARK ORMAN)
Bu mesajdan alıntı yap
atarax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atarax

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-05-2009 #8
benim beğendiğimi müşteri beğenmez müşterinin beğendiğini ben beğenmem... sonuç müşteri beğendikten sonra iş tamamdırBroşür (PARK ORMAN) (maalesef). dışın koyu için açık olması tasarımı farklı kılan bir faktör olmuş ayrıca iç sayfada ürün resmi kullanmadan yapılan nadir çalışmalardan biri olduğu içinde dikkat çekici olmuş... yüreğine sağlık Broşür (PARK ORMAN)
Bu mesajdan alıntı yap
parantez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 17-05-2009 #9
elinize sağlık yalnız iç broşürdeki renkler çok uyumsız dış broşürdede küçük resimler daha açık olsaydı iyi olurdu bence ham zemin hemde küçük resimler koyu. çalışmalarınızda başarılar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap