broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - broşür ...

Konu Kapatılmıştır
broşür
prens1026 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prens1026

Grafiker / İstanbul

broşür

Alt 21-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Müracaat broşür Program isimlerindeki büyük İ leri I ile değiştirmelisiniz. İngilizce kelimelerde büyük İ yoktur. Fonda kullandığınız renk çok ciyak. Kelime aradım bunu buldum broşür Sadece beyaz olsa bile çok daha yeterli broşür Yazıları biraz daha küçültün, çok büyükler. Yazı karakterlerinizi küçülttükten sonra gözden geçirin, yok bu yakışmamış diyeceğiniz neler çıkabilir bir bakın.
prens1026 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prens1026

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2009 #3
Müracaat broşür Program isimlerindeki büyük İ leri I ile değiştirmelisiniz. İngilizce kelimelerde büyük İ yoktur. Fonda kullandığınız renk çok ciyak. Kelime aradım bunu buldum broşür Sadece beyaz olsa bile çok daha yeterli broşür Yazıları biraz daha küçültün, çok büyükler. Yazı karakterlerinizi küçülttükten sonra gözden geçirin, yok bu yakışmamış diyeceğiniz neler çıkabilir bir bakın.
arka fonu beyaz yapsaydm kartvizitler görülmüyecekti + şuana kadar arkfonu beyaz bir broşür görmedim.Yazıları küçültseydim birsürü boş yer kalacaktı ve yazcak birşeim yoktu o yüzden büyük yazdım.
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2009 #4
Bu zaman kadar beyaz zeminli broşür görmediniz mi? O zaman yeterince araştırma yapmamışsınız..Broşür yapmak bütün alanı doldurmak değildir ki..Eğer kartvizitler görünmüyorsa o zaman farklı bir uygulama yapmayı deneyin...Efoja nın söylediklerine harfiyen katılıyorumm.Bunları gözden geçirip bir daha bakın..İyi çalışmalar..
covenant isimli Üye şimdilik offline konumundadır

covenant

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 21-06-2009 #5
Kesinlikle çok göz yorucu , öncelikle tasarım evinin broşürü çok dikkatli olmalıki siz orda tasarım öğreteceksiniz diğer yorumdak igibi düz beyaz bile olabilir çökelek rengine gerek yok illa çok şeçeneğiniz var yazımlarınızda hatalarınız var. Düğün davetye arasında bir boşuk var diğerlerinde yok. Kırmızı üstüne kırmızı öğretilecek programlar yazmanıza zaten alam veremedim önemsiz bir ayrıntı ise font boyutlarıyla veya farklı renklerle ifade edebilridiniz. Logonuzda bikere mavi var bu renklerle hiç iyi durmadığını görmeliydiniz. İyi günler
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2009 #6
Beyaz kullanın, kartvizitleriniz görülecek çünkü altında gölge var; yalnız gölgeleriniz farklı farklı biri blurlu biri sert olmasın broşür Sakın her yerde yazı olmalı fikrine kapılmayın, boşluk ferahlıktır, nefes almaktır boşluklar dikkate çekilmesi gereken konulara direk dikkat çeker.
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2009 #7
konu başlığınız hatalı ve çalışmanız yine reklam gibi.. Konu kapatılmıştır...

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Konu Kapatılmıştır