Broşür Tasarım

Deneme Çalışmalar - Broşür Tasarım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bir firma için hazırladığım broşürü sizlere sunup fikirlerinizi almak istedim Logo bana ait değildir sadece broşür çalışması bana aittir, baskı aşamasına gelince 4 yaprak ortadan zımbalı olucak...

Broşür Tasarım
Nuvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nuvera

Baskıcı / İstanbul

Broşür Tasarım

Alt 22-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir firma için hazırladığım broşürü sizlere sunup fikirlerinizi almak istedim
Logo bana ait değildir sadece broşür çalışması bana aittir,
baskı aşamasına gelince 4 yaprak ortadan zımbalı olucak
Broşür Tasarım
Broşür Tasarım
Broşür Tasarım
Broşür Tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kusura bakmayın, sadece çok kötü.
Bu mesajdan alıntı yap
Ayemkemal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ayemkemal

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-02-2012 #3
Daha iyi olabilir. Gelismesi dilegiyle.
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 22-02-2012 #4
Sanırım baskı işi yapan bir firmaya hazırlıyorsunuz . Ben bu broşürü elime alsam firmayla çalışmayı düşünmem Broşür Tasarım çok eksiği var çalışmanın, çok geliştirmen lazım. Çalışmanın biraz Göz okşaması lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-02-2012 #5
zemin gözü yoruyor, bu yüzden içeriği önemsenmeksizin, kötü bir görüntü vermiş. daha az yoğun açık bir ton sorunu giderebilir.
iç sayfalardaki beyaz kutu terine daha farklı bir şey kullanabilirsiniz. Fırçaları bir deneyin derim, yada iç içe geçmiş halkalarda bazen güzeldir.
bayrak desenli (muhtemelen iç sol sayfa) bölge deki renklerde çok sert olmuş.

Yaptığınız Flash / Broşür de sayfa bütünlüğü yok gibi duruyor: kapak çevrildikten sonraki sayfanın sol yarısında firma bilgisi , sağ yarısında ürünler var galiba. Bu plansız çalışılmış hissi verecektir. Önce boş seilde 2 A3 ü ortadan zımbalayıp, daha sonra el ile hangi sayfaya ne geleceğini eskiz olarak çizmenizi önerebilirim.

Bu çalışma RBG hazırlanmış olabilir, baskıya gittiğinde renk sorunu yaşamamanız için CMYK ile sayfa düzenine başlamınızı önerebilrim.

umarım az şey yazmışımdır, iyi çalışmalar Broşür Tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
zzx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zzx

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 22-02-2012 #6
üstadım ellerine sağlık harika bir çalışma olmuş acaba hangi programları kullandın bu çalışmada lütfen bizlerle paylaşırmısın
Bu mesajdan alıntı yap

Nuvera

Baskıcı / İstanbul

Alt 22-02-2012 #7
Yorumlarınız için teşekkür ederim
sil baştan birşeyler yapıp tekrardan yorumlarınızı istiyeceğim
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 22-02-2012 #8
Tasarım görsellik olarak zayıf bana kalırsa olmamış... renk seçimin yanlış baskı işi bi yapan firma daha renkli çalışırsan daha hoş olur emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Nuvera

Baskıcı / İstanbul

Alt 22-02-2012 #9
Tasarım görsellik olarak zayıf bana kalırsa olmamış... renk seçimin yanlış baskı işi bi yapan firma daha renkli çalışırsan daha hoş olur emeğine sağlık...
Evet haklısın aslında, renk konusunda biraz sıkıntım var firma logosu laciverte yakın bir renk olduğu için benden daha çok o tonları kullanmamı istediler Broşür Tasarım
ne yapsam şimdi bilemiyorum bazen yarımsaat sadece boş bir sayfaa bakıyorum aklıma birşey gelmiyor Broşür Tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 22-02-2012 #10
Evet haklısın aslında, renk konusunda biraz sıkıntım var firma logosu laciverte yakın bir renk olduğu için benden daha çok o tonları kullanmamı istediler Broşür Tasarım
ne yapsam şimdi bilemiyorum bazen yarımsaat sadece boş bir sayfaa bakıyorum aklıma birşey gelmiyor Broşür Tasarım
forumdan ve netten aramalar yap örnekleri incele Broşür Tasarım yardımı mutlaka olurr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları