Broşür tasarım teklifi - İstanbul

Baskı Fiyat Teklifi - Broşür tasarım teklifi - İstanbul ...

ledreklamci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ledreklamci

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 28-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Broşür tasarım teklifi

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: A5 önce arka olmak üzerine broşür tasarımı yaptırmak istiyorum yaptığım iş grafik led tabela üzerine düzgün kalite bir tasarım istiyorum fiyatı tam olarak işin kalitesi belirlesin. her işçi bir değildir işi düzgün yapan arkadaş cep bank ile anında parasını çekebilir.ilk numune olarak bitirdiğini gösteren bir calısma yeterlidir sonra ücretini talep edebilir.

Tasarım: Dahil

İşin teslim edilme süresi: 1.5 gün

E-posta:

Telefon: 0541 214 18 92
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Broşür tasarım teklifi - İstanbulBroşür tasarım teklifi - İstanbulBroşür tasarım teklifi - İstanbulBroşür tasarım teklifi - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ledreklamci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ledreklamci

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 28-12-2012 #3
Sonuçlanmıştır teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap