Broşür Tasarımı (Dershane)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Broşür Tasarımı (Dershane) Sponsorlu Bağlantılar...

grafibo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafibo

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 21-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ofluvahdet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ofluvahdet

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 21-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tasarımı güzel olmuş.Tanıtıcı bir çalışma Broşür Tasarımı (Dershane)
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2008 #3
Bu tür broşürler de söylenecek cok sey yok. Yapılması gerekeni yapmıssın zaten eline sağlık arkadaşım. Hepsini okuyamadım ama yazılım hatalarına izin vermemek icin bol bol okumanı tavsiye ederim gözden kaçmış olabilir insanlık hali.Broşür Tasarımı (Dershane)
Gözüme çarpan " Düzey Belirleme Sınavı" yazılmış Yalnış bir yazılım bence standart bir şekilde "seviye tespit sınavı" yazarsan daha uygun olur. Siyah bölümler sunum icindir umarım değil ise kaldırmanı öneririm kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

grafibo

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 21-11-2008 #4
Bu tür broşürler de söylenecek cok sey yok. Yapılması gerekeni yapmıssın zaten eline sağlık arkadaşım. Hepsini okuyamadım ama yazılım hatalarına izin vermemek icin bol bol okumanı tavsiye ederim gözden kaçmış olabilir insanlık hali.Broşür Tasarımı (Dershane)
Gözüme çarpan " Düzey Belirleme Sınavı" yazılmış Yalnış bir yazılım bence standart bir şekilde "seviye tespit sınavı" yazarsan daha uygun olur. Siyah bölümler sunum icindir umarım değil ise kaldırmanı öneririm kolay gelsin.
düzey belirleme sınavını kendiler yazmamı söyledi. Zemindeki siyahı sunum için yaptım baskıda siyah yok. Yorumun için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 21-11-2008 #5
harkulade çok beğendim
Bu mesajdan alıntı yap

grafibo

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 21-11-2008 #6
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 21-11-2008 #7
ek olarak tablolardaki rengi ve zenib renginizi biraz daha canlı tonlarda tutmanızı tavsiye ederim. emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 23-11-2008 #8
bende sunum için yapmadıysan zemin rengini başka renk yap diyecektim ama sunum içiniş ögrenmiş oldum güzel tanıtıcı açık bir çalışa olmuş evet yazılarda hata olamamsı için başka birine inceletmeni tavsiye ederim çünkübazen bizim yazdıgımız yazılar bize yanlış yada hatalı gelmiyor onun için başka bir arakadaşa okutmanı tavsiye ederim emegine saglık..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
brosur, dershane, tasarimi