Broşür tasarımı (sercansarigul)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Broşür tasarımı (sercansarigul) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar canım sıkılıyordu hemde biraz araştırma yapayım dedim canım sıkıldı ortaya bu çıktı Renklerini kendim ayarladım. SONRADA ARAŞTIRDIMKİ NİKENİN RENKLE BUNLARMIŞ....

sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar canım sıkılıyordu hemde biraz araştırma yapayım dedim canım sıkıldı ortaya bu çıktı Broşür tasarımı (sercansarigul) Renklerini kendim ayarladım.

SONRADA ARAŞTIRDIMKİ NİKENİN RENKLE BUNLARMIŞ.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoş gözüküyorlar senin seçtiğin renkler de yakın orijinal renklere Broşür tasarımı (sercansarigul)

-Bu arada belirtmeden edemeyeceğim Design Sercan logon gayet hoş gözüküyor ellerine sağlık. Yalnız büyük harfle yazacaksan DESIGN SERCAN olarak yaz bu şekilde yanlış çünkü Broşür tasarımı (sercansarigul) ama gayet hoş.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 12-06-2007 #3
Tamam siyahta problem yok ama diğer çalışmalarda ürünlerin altına ufak bir gölge koysaydın daha hoş durmazmıydı ? . Bu haliyle de göze hitap ediyor eline sağlık. Tam olarak incelemedim ama güzel gözüküyor...

Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap

sercansarigul(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2007 #4
gökhan abi ve belgin abla yorumunuz için teşekkür ederim.belgin abla logomu beyendınız için teşekkür ederim.logotypte zaten yazı karakterı buyuk ....
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2007 #5
güzel çalışmalar eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2007 #6
gökhan abi ve belgin abla yorumunuz için teşekkür ederim.belgin abla logomu beyendınız için teşekkür ederim.logotypte zaten yazı karakterı buyuk ....

ben teşekkür ederim bizimle paylaştığın için çalışmalarını.
benim demek istediğim ingilizcede büyük harf yazarken i harfi kullanmaman büyük harfte i harfi yok çünkü şimdi bunun tasarımımla ne ilgisi var diyeceksin fakat bu kadar güzel çalışmalara neden bir yazım yanlışı gölge düşürsün?
Bu mesajdan alıntı yap

sercansarigul(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2007 #7
Haklısın belgin abla. O zaman düzeltelim. Broşür tasarımı (sercansarigul)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-06-2007 #8
siyah olanı beğendim sercan güzel gözüküyor yalnız mavinin tonunu daha açık kullansan daha güzel olurdu diye düşünüyorum bide sercan logon hakketen güzelmiş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 12-06-2007 #9
siyah olanı beğendim sercan güzel gözüküyor yalnız mavinin tonunu daha açık kullansan daha güzel olurdu diye düşünüyorum bide sercan logon hakketen güzelmiş eline sağlık
bende katılıyorum mavinin rengi biraz daha açık olsa daha iyi gibi t-shirtler belli olmuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Jidota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 12-06-2007 #10
eline sağlık hoş çalışmalar Broşür tasarımı (sercansarigul)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
can sikintisi, brosur tasarimi, brosur tasarim, brosur psd, brosur, nike, nike logo