Broşür tasarımı yapacak profesyoneller - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Broşür tasarımı yapacak profesyoneller - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Broşür tasarımı yapacak profesyoneller Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Selam arkadaşlar, 3 sayfalık bir broşür tasarımı yaptırmak istiyorum. İşinin ehli beni yormayacak bir grafiker arkadaş arıyorum. Profesyonel ...

hokiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hokiri

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 21-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Broşür tasarımı yapacak profesyoneller

Program/Seviye: Selam arkadaşlar, 3 sayfalık bir broşür tasarımı yaptırmak istiyorum. İşinin ehli beni yormayacak bir grafiker arkadaş arıyorum. Profesyonel iş yapmayanlar kesinlikle yazmasın kalbini kırmayayım teşekkürler.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Broşür tasarımı yapacak profesyoneller - Türkiye GeneliBroşür tasarımı yapacak profesyoneller - Türkiye GeneliBroşür tasarımı yapacak profesyoneller - Türkiye GeneliBroşür tasarımı yapacak profesyoneller - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

KCTK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KCTK

Grafiker / İstanbul

Tasarım

Alt 21-08-2013 #3
Verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz.!

Merhabalar **** adresinden detayları görüşebiliriz.
xemrex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xemrex

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2013 #4
yazım tarzınıza dikkat ederseniz seviniriz. sanıyorum önceden işinizi yapamayan grafiker ile çalışmışsınız ki muhtemelen bütçeniz sınırlıydı. ucuz etin yahnisi yavan olurmuş. ne kadar profesyonel bir iş bekliyorsanız girişinizde öyle olmalı...

hokiri

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 21-08-2013 #5
xemrex tarzımda birşey yok sadece benim boş insanlara zamanım yok... Bütçemde sınırlı felan değildi ve değil... Ben zaten firma sahibiyim Belçikada... Sen uslubuna dikkat et kardeşim... Önceden iş yaptırdımmı yaptırmadımmı bilmeden ucuz etin yahnisi felan ayıp oluyor ...Görende 24 saat beraber yaşıyoruz zannedecek
asyamelek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asyamelek

Grafiker / İzmir

Alt 21-08-2013 #6

Merhaba; ben homeoffice çalışıyorum, dilerseniz broşürünüzü yapabilirim. 20 yıldır bu işi yapıyorum.
asyamelek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asyamelek

Grafiker / İzmir

Alt 21-08-2013 #7

mail adresinizi verirseniz size portfolyomu gönderebilirim.
dizaynator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynator

Grafiker / İstanbul

kalbinizi kırmayalım

Alt 21-08-2013 #8

umarım işi yapacak arkadaşa aynı profesyonelliği gösterirsin zamanında ve tatminkar bir ücret ile kalbinizi kırmasınlar sonra

hokiri

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 21-08-2013 #9
PM atıldı bilgi verildi

hokiri

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 21-08-2013 #10
umarım işi yapacak arkadaşa aynı profesyonelliği gösterirsin zamanında ve tatminkar bir ücret ile kalbinizi kırmasınlar sonra
Üstadım işi yapacak yazısını yazar sizin yazı yazmanız aşırı gereksiz bu laflar nedir böyle çocuk gibi lütfn ilanıma yazmayın
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları