Broşür- Yorum önemli ya bırakcam ya devam edicem

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Broşür- Yorum önemli ya bırakcam ya devam edicem ...

XqE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XqE(28)

Matbaacı / Aydın

Alt 28-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Uzun zamandır yetiştirilmek üzere matbaalarda ajanslarda gazetelerde iş aradım baktım olacak gibi deil artık kendi kendime ne öğrenirsem ne yaparsam tarzına döndüm şimdi bu çalışmalarımda sizden yardım istiyorum bana eksiklerimi bilmediklerimi yapmam gerekenleri sölemenizi rica ediyorum Şimdiden Teşekkürler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kendine neden sıkıntı yapıyon kardeş gayet iyi işte bazı eksikler yok değil tabi ama bırakmak diye bişi yok devam edicen bi kere bir broşürde bu kadar slogan atmamalısın renklerle biraz daha oyna telefon ve televizyonun kenarına attığın çerçevelerdeki radiusa dikkat et sanırım deforme olmuş "sony-tek" firmanın kendi karekteri değilse değiştir ilk foto mak. dekupesine dikkat et emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 28-12-2007 #3
renk değişikliğine gidilmeli..
grimsi koyu fon ve logo rengi uyuşmamış ve logo kaybolmuş.

eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 28-12-2007 #4
broşürün iç sayfalarını da görebilirmiyiz?
tek sayfa ise insört ya da el ilanı olur Broşür- Yorum önemli ya bırakcam ya devam edicem
bırakmanı gerektircek bir şey göremedim ben.
bütün sloganlarında 'an' ile ilgili cümleler var.
alt soldaki slogan yerine 'an' ile ilgili slogan düşünebilirsin.
bir insan figürü istiyor gibi geldi bana.
zemin üzerinde çalışmanı önerebilirim rekler çok mat geldi bana.
Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
grafifun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafifun

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 28-12-2007 #5
sen yine de ne yap et, yetiştirilmek üzere falan bi yere gir. eğer çok istiyorsan bu işi adamlara üste para bile teklif et. gerçi benimde böle bişey başıma gelmişti. adama eğer bana vereceğiniz bi bilgisayaraınız yoksa kendi bilgisayarımı getireyim dedim ama adam yine almamıştı beni işe Broşür- Yorum önemli ya bırakcam ya devam edicem) sana kolay gelsin, bieaz zamana ihtiyacın var dostum
Bu mesajdan alıntı yap
grafikersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikersin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-12-2007 #6
beğenmedim... Broşür- Yorum önemli ya bırakcam ya devam edicem
Bu mesajdan alıntı yap
XqE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XqE(28)

Matbaacı / Aydın

Alt 28-12-2007 #7
Arkadaşlar Tşkler Broşür- Yorum önemli ya bırakcam ya devam edicem Broşür kapak herneyse işte Broşür- Yorum önemli ya bırakcam ya devam edicem o kısmını öğrencez yalnız yorumları şu yönde yumuşatın ben 3 yıllık meslek lisesi cilt bakımı ve kuaförlük bölümü mezunuyum ve Turizm sektöründe öncü bir firmada görev alıyorum ne kadar zaman kalırsa ve ne kadar pc bilgim varsa anca bu oluyor genede yorumlarınıza sonsuz tşk ederim tavsiyelerinizi dinlicem
Bu mesajdan alıntı yap
vexlam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vexlam

Grafiker / Samsun

Alt 28-12-2007 #8
elinin altında.. internet var yabancı siteler gir aynısı yapmaya çalış biz nedesek fayda etmez çalışman güzel ama iç sayfalarda bu nereye gider bilinmez cunku daha başlamamışsın her zaman sadelikten yana ol az ve öz noktayı vur tasarımlarında ben ilk bisikletle tasarımları gostermeye gidiyordum şimdi araba verdiler Broşür- Yorum önemli ya bırakcam ya devam edicem
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-12-2007 #9
Bu sektör dışında olan biri için oldukça iyi bence ama logonun rengi biras açık bir ton olabilirdi die düşünüorum bide iletişim bilgileri biras daha okunaklı olabilir bence,ellerine sağlıkBroşür- Yorum önemli ya bırakcam ya devam edicem
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 28-12-2007 #10
Arkadaşlar Tşkler Broşür- Yorum önemli ya bırakcam ya devam edicem Broşür kapak herneyse işte Broşür- Yorum önemli ya bırakcam ya devam edicem o kısmını öğrencez yalnız yorumları şu yönde yumuşatın ben 3 yıllık meslek lisesi cilt bakımı ve kuaförlük bölümü mezunuyum ve Turizm sektöründe öncü bir firmada görev alıyorum ne kadar zaman kalırsa ve ne kadar pc bilgim varsa anca bu oluyor genede yorumlarınıza sonsuz tşk ederim tavsiyelerinizi dinlicem

kardeş o kadarda kötü sayılmazsın. bende bu işte yeni sayılırım 3 aydır bir ajansta çalışıyorum oda kendimi geliştirmek içindi ama onun öncesinde ben var olan çalışmaların aynısını yapmaya çalışarak programları öğrendim. tasarım sitelerinden örnek çalışmalar inceleyerek tasarımımı geliştirdim bence sende bu yolu izle
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
xqe _oxyd_