broşürü bitirdim

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - broşürü bitirdim Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bitirdim sonunda umarım beğenirsiniz eleştirilerinizi bekliyorum...

broşürü bitirdim
ramazanteke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazanteke(41)

Grafiker / Ankara

broşürü bitirdim

Alt 11-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bitirdim sonunda umarım beğenirsiniz
eleştirilerinizi bekliyorum

broşürü bitirdim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sarcoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarcoglu

Matbaacı / İstanbul

Alt 11-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık güzel olmuş . benim şahsi fikrim iki maviden biri
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 11-07-2008 #3
ya bilemiyorum bişey var beni rahatsız eden...ne olduğunu anlamadım incelicem ama çok fazla daire kullanmışsın...göz yoruyo...bidaha bakıcam...yazılarda net değil benki ondan dolayıda sıkmış olabilir beni...biitrdim demek kolaybroşürü bitirdim biraz daha çalış üzerinde...yada bi tanesini büyük atabilirmisin...
Bu mesajdan alıntı yap
ramazanteke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazanteke(41)

Grafiker / Ankara

Alt 11-07-2008 #4
çok teşekkürler, sağol,broşürü bitirdim

yazılar henüz belli değil şuan yeri belli olsun diye öylesine yazılmış anlamsız kelimeler var
evet aslında daireleri çok kullandım. resimler dik işin ölçüsü de biraz farklı normal bi A4 değil
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 11-07-2008 #5
Gayet güzel elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sweetce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sweetce

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2008 #6
resimlerin kareler kutular içinde kullanılmısı ayrıca hep hastanenin malzemeleri makineları yatakları vs. yani hastaneye ait bu tarz resimler kullanılması çalışmayı boğmuş oyüzden sıkıcı olmuş bbu tarz resimlerde kullanılsın ama birde insana güven vericek daha farklı, konuyla alakalı yerle alakalı resimler kullanılabilirdi bir kaç espri yapılabilirdi broşür çalışmasını yaparken reklam yaptığımızı unutmayalım. 'sağlığınız için' sloganmı eğer slogansa çok basitleştirmiş çalışmayı iyi bir slogan kullanabilirsin arkadaşım..fontlar hafif kalmış fontları değiştirebilirsin çalışmayı biraz hareketlendirelim canlandıralım kağıt üzerinde kalmasın iş broşürü bitirdim ellerine emeğine sağlık iyi çalışmalar broşürü bitirdim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-07-2008 #7
sanki ilk yaptğın daha iyi olmuş gibi.yazılar brazdaha düzenli..yinede güzel bi çalışma..ellerine sağlıkbroşürü bitirdim
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2008 #8
resimlerin kareler kutular içinde kullanılmısı ayrıca hep hastanenin malzemeleri makineları yatakları vs. yani hastaneye ait bu tarz resimler kullanılması çalışmayı boğmuş oyüzden sıkıcı olmuş bbu tarz resimlerde kullanılsın ama birde insana güven vericek daha farklı, konuyla alakalı yerle alakalı resimler kullanılabilirdi bir kaç espri yapılabilirdi broşür çalışmasını yaparken reklam yaptığımızı unutmayalım. 'sağlığınız için' sloganmı eğer slogansa çok basitleştirmiş çalışmayı iyi bir slogan kullanabilirsin arkadaşım..fontlar hafif kalmış fontları değiştirebilirsin çalışmayı biraz hareketlendirelim canlandıralım kağıt üzerinde kalmasın iş broşürü bitirdim ellerine emeğine sağlık iyi çalışmalar broşürü bitirdim
katılıyorum sweetce ye . 2. tercihim

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bitirdim, broşürü