Browser oyunLar hakkında :(

Web Tasarımı - Browser oyunLar hakkında :( ...

Alt 06-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar aranızda yeniyim program yapabiliorum ama bu web işinden anlamıorum browser oyun nasıl yapabilirim.Bi yardımcı olursanız çok memnun olucam şimdiden tşkler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emuxa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emuxa

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaslar aranızda yeniyim program yapabiliorum ama bu web işinden anlamıorum browser oyun nasıl yapabilirim.Bi yardımcı olursanız çok memnun olucam şimdiden tşkler.
editor ilk olarak bildigin wep yazılım dilini söylermısın ?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-10-2008 #3
suan kursa başladım.inş yapıcam yardım etmeyi düşünürsen msn bırakırmısın web işini bilmiyorum Browser oyunLar hakkında :( tam olarak
Bu mesajdan alıntı yap
zozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zozz

Webmaster / Antalya

Alt 20-10-2008 #4
browser oyunları genelde javascrpt kodları kullanır.hiç asp olanına rastlamadım . genelde php ajax karışımı. ajax sistemi hızlandırmak için kullanılıyor.asp ile kod yazabilirsin ama include olayı sistemi yavaşlatır. en sağlam yapı javascript+php+ajax temelinde yapmandır.
yani sana lazım olan bilgiyi ekrana getir sadece. tabi her kombinasyonu uygulayacagım derken çıldırmazsan iyi. tek başına üstesinden gelebilrisin belki ama çok uzun zamanını alır. ekip kurmaya bak tavsiyem.

yüksek session güvenliği mevcut. büyük komplike veritabanı "ki tamamen sql olmalı" çünkü başkası kaldırmaz sistemi. kodlamadan daha önemlisi servis sağlayıcı. aynı anda binlerce kişi bağlanıyor ve server bunu kaldırabilmeli. Kanada veya İskandinav ülkelerinden host almanı tavsiye ederim. Almanya da olabilir.
bol şansBrowser oyunLar hakkında :(
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
browser, hakkında, oyunlar