bruce lee film afisi

Afiş Tasarımı - bruce lee film afisi Sponsorlu Bağlantılar cok calısmam lazım cooooook...

bruce lee film afisi
yalancocuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yalancocuk(28)

Baskıcı / Çorum

bruce lee film afisi

Alt 22-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cok calısmam lazım cooooook
bruce lee film afisi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Seni kırmak gibi olmasın ama bencede çoook çalışman lazım. bi yerinden tutup yorum yapıyım dicem ama kökten değişmesi gereken bir afiş. görsel karmaşası var ve yazı fontu çok kötü.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 22-12-2008 #3
Öncelikle farkındalıklık çok güzel bişey.
Eğer bu tarzda çalışmalar yapmak istiyorsanız öncelikle neyi ön plana çıkartmanız gerektiğinin kararını verin ve ona göre konseptinizi oluşturun.
Yazılarınızın okunabilirlik alanına dikkat ediniz. Gerekirse efect verin yada fontlardan gidin.
Alevleriniz o kadar çok göz yoruyor ki flu fotoğraflarınız hemen hemen hiç dikkat çekmiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
yalancocuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yalancocuk(28)

Baskıcı / Çorum

Alt 22-12-2008 #4
peki bana yardım edebilecek kimse var mı
Bu mesajdan alıntı yap
mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 22-12-2008 #5
sana yardım edebilecek o kadar çok kişi var ki bu sitede. ssunulmuş olan afiş örneklerine bakabilirsin,yapmak sitediğin şeyleri burada araştırıp bulabilirsin. bulamadığın birşey olursa takıldığında bunu nasıl yapabilirim diye sorabilirsin ve çok sayıda cevap alırsın. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 23-12-2008 #6
peki bana yardım edebilecek kimse var mı
Senin ilk yardım ihtiyacın, herhangi bir çalışma yapmadan sadece incelemek arkadaşım.Sanırım daha çok yenisin bu işte.Yanlış anlama, hem kendimden biliyorum hemde hep bu fikri tüm yeni arkadaşlara söylerim. Senin ilk yapman gereken şey yapılan farklı kategorilerde çalışmaları incelemek. bir afiş nasıl yapılıri bir logo nasıl yapılır, bir etiket nasıl yapılır vs vs.Tabi tüm bunları iyi derecede becerebilmek pek mümkün olmasagerek.Kendine bir kategori belirle mesela.Afiş mi, sadece afişler üzerine yoğunlaş, burda bak, googla arat alakalı alakasız tüm afişleri incele.Bu süre zarfında bişiler yapcam çizcem oluşturcam die hiç kasma kendini.Buna emin ol.Sadece bak ve incele.Belli bir zmana sonra yine bir afişe bakarken çat die kafanda bir yıldırım çakcak ve işte o zmana ufaktan bişeyler yapamaya başlıyacaksın ve çok çalışmam lazım lafını söylemene gerek kalmadan iyi bişiler yaptığından emin olarak cesurca çalışmanı yayınlıyabileceksin.Grafik tasarımın temelinin gözlem olduğuna inanan biriyim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afisi, bruce, film, lee