Brush Çizim ile ilgili Yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Brush Çizim ile ilgili Yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar bir ornek var da . bunu yapmam gerekıyor . bana yardımcı olursanız cok sevınırım . Yardım edenden ALLAH Razı olsun . su lınktekı cızgılerden olusturmam lazım :S ...

shangai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shangai

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 20-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar bir ornek var da . bunu yapmam gerekıyor . bana yardımcı olursanız cok sevınırım . Yardım edenden ALLAH Razı olsun . su lınktekı cızgılerden olusturmam lazım :S cok zamanım yok Brush Çizim ile ilgili Yardım lutfen

Mix Cool Retro Curves Into Your Photographs | Psdtuts+
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 20-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaslar bir ornek var da . bunu yapmam gerekıyor . bana yardımcı olursanız cok sevınırım . Yardım edenden ALLAH Razı olsun . su lınktekı cızgılerden olusturmam lazım :S cok zamanım yok Brush Çizim ile ilgili Yardım lutfen

Mix Cool Retro Curves Into Your Photographs | Psdtuts+
arkadaşım verdiğin linkte ingilizce olarak anlatılmış, google translate yaparak türkçesini elde edebilirsin böylelikle de nasıl yapıldığını öğrenirsin...
sana google translate edilmiş linki de atıyorum...
inşallah yaparsın...
Google Google Translate
Bu mesajdan alıntı yap
shangai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shangai

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 22-08-2010 #3
brush taktıgını cozemedım hocam . oraya bır el atsan
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 24-08-2010 #4
brush türkçesiyle fırça demektir...Mesela photoshopta bir çizim yaptın , bu çizim bir daha lazım oldu , bu çizimi bir daha çizmekle uğraşmamak için fırçaya(brusha) dönüştürürsün...Dönüştürdüğün bu fırçayı(brush) , photoshopta brush tool(fırça aracı) ile kullanabilirsin...Brush toolun yardımcı paleti de brushes( f5 kısayolu) buradan da brush özelliklerine detaylı bir ayar çekebilirsin...forumda photoshop kategorisi altında brush adında forumda brush paylaşımı yapılmaktadır... brushların yüklenmesi de forum da mevcut az araştırma yaparsan bulursun...
Bu mesajdan alıntı yap