brush kullanımı + körelme:)

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - brush kullanımı + körelme:) ...

madcom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madcom

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Dosya23

Alt 28-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bn ps ye yenı absladım ve sızlerın katkısıyla cok guzel seyler ogrendım ılk tskkurumu kabul edın brush kullanımı + körelme:) 2.si bn brush kullanmak ıstıyorum yanlız alısırsam ılerde yenı seyler ogrenmemı engellemesınden korkuyorum bu ıse karıkaturlerımı renklendırmek amacıyla basladım ama ps dunyası musthıs bısey grafıker olmak ıcın(tabı yıllar ıcınde) kurs , ders ne varsa ogrenmek ıstıyorum ılgınız ııcın tskler.:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bn ps ye yenı absladım ve sızlerın katkısıyla cok guzel seyler ogrendım ılk tskkurumu kabul edın brush kullanımı + körelme:) 2.si bn brush kullanmak ıstıyorum yanlız alısırsam ılerde yenı seyler ogrenmemı engellemesınden korkuyorum bu ıse karıkaturlerımı renklendırmek amacıyla basladım ama ps dunyası musthıs bısey grafıker olmak ıcın(tabı yıllar ıcınde) kurs , ders ne varsa ogrenmek ıstıyorum ılgınız ııcın tskler.:angel:
Sorunuzu açıkça yazmamışsınız? Yada sorunuz yok mu?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
photoshop brush kullanimi