Brush nasıl kullanılır?!

Brush - Brush nasıl kullanılır?! Sponsorlu Bağlantılar Ya ben photoshopLa iLgiLi şeyleri biliyorum ama brushlar nasıl kullanılır bilmiyorum. biri yardımcı olabilir mi?!:sleepy::crying:...

Brush nasıl kullanılır?!
hLLzz ~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hLLzz ~

Öğrenci (Diğer) / Yurtdışı

Brush nasıl kullanılır?!

Alt 17-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ya ben photoshopLa iLgiLi şeyleri biliyorum ama brushlar nasıl kullanılır bilmiyorum.
biri yardımcı olabilir mi?!:sleepy::crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alman(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Linklerdeki bursh indirdikden sonra brush dosyalarını C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS2\Presets\Brushes içine yapıştırdıkdan sonra photoshopdan brush aracına tıklıyoruz brushın yanındaki ok simgesine tıklayıp (üst menüde brush ile ilgili menüden) açılan pencerede sağ tarafta bulunan ok load brushes... dedikden sonra eklenmiş oluyor umarım anlatabilmişimdir aklınıza soru takılırsa tekrar sorabilirsiniz... Brush nasıl kullanılır?!

Brush nasıl kullanılır?!
Bu mesajdan alıntı yap
medyaatak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medyaatak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-03-2012 #3
merhaba.ben inş. mart 19da grafiker kurusna başlicam.bu mesleğe göz koydum kesinlikle.yani parası için değil zevk aldığım için,bi ömürlük meslek olarak grdğüm için kendimi geliştirmek için yapmak istyorum.kafama koydum kısacası.tabi kursa gitmek pratik yapıp temelını görmedıkten sonra bişey değil.kurs bittkten snra parasız kendımı eğitmek ıcın bıyere qırmek istiyorum.gerekırse 1 sene çalışırım maaş almadan yeterki kendımi geliştireyim.nerden başlamam ne yapmam gerek?
Bu mesajdan alıntı yap