Brushlar Ekrana sığmıyor nasıl klasörlerim? (gruplandırırım_?) {YARDIM}

Brush - Brushlar Ekrana sığmıyor nasıl klasörlerim? (gruplandırırım_?) {YARDIM} Sponsorlu Bağlantılar Kullandığım brush sayısı arttı ve brush seçme ekranına gelince ekrana sığmayanlar oluyor. Kullanışlı bir biçimde klasörleyebilir miyim ? Yani gruplandırabilir miyim bunları ?...

ByMean isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByMean

Öğrenci (Grafik) / Malatya

Alt 05-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığım brush sayısı arttı ve brush seçme ekranına gelince ekrana sığmayanlar oluyor.
Kullanışlı bir biçimde klasörleyebilir miyim ? Yani gruplandırabilir miyim bunları ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cero

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 15-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aynı msorunu bende yaşıyorum. yardımcı olan olrsa sevnrm.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-07-2010 #3
Brushların istediniz kadarını load bölümünden programa ekledikten sonra aynı menüden save yapabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz kadar sınıflandırma yapabilir ve kayıt yaptığınız dosyadan tekrer açıp kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetdemirel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetdemirel

Webmaster / İstanbul

Alt 25-03-2011 #4
bildiğim kadarıyla gruplandırma yok ama kullanacagın brushu load kısmandan yükleyip kullansan daha mantıklı bence
Bu mesajdan alıntı yap
ErenFahri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErenFahri

Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2011 #5
Arkadaşlar brushpilot diye bir program var eğer onu bulup indirirseniz bilgisayarınızdaki yüklü olmayan tüm brusları photoshop a yüklemeden o program vasıtasıyla görüp işinize yarayacak olan brushı photoshop a yükleyebilirsiniz. ben kullanıyorum gerçekten muhteşem bir program yalnız şu an için sadece machintosh bilgisayar için olanını buldum ama siz pc içinde kullanılanını bulursanız yükleyin kolay gelsin. www.brushpilotapp.com
Bu mesajdan alıntı yap