Brushlara canlı renkler verme Help?

Brush - Brushlara canlı renkler verme Help? ...

EmsaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmsaL

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 05-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yeni yeni brushlarla çalışma yapmaya başladım ama bir türlü canlı renkleri veremiyorum. bu konu hakkındada arama motorundan arama yaptım ama bulamadım yardımedin lütfen.:worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

handsome_15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

handsome_15

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuda Biraz Bilgi verirseniz Cok İyi Olur Bende Bilmiyorum Fazla Brushlara canlı renkler verme Help?
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 07-02-2009 #3
yaptığın örneği koymanı tavsiye ederim ona göre çözüm bulalım
Bu mesajdan alıntı yap

EmsaL

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 08-02-2009 #4
Her hangi bir resim yani yapıp koysam n' olucak böyle yardım eden olmayınca. !
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 08-02-2009 #5
Sizden düzgün bir şekilde yaptığınız ve anlatmak istediğinizi daha iyi izah edebilmeniz için örnek istenmiş.

Yardım istiyorsanız istenileni yapar çözüme kavuşursunuz. Ortada size yardımcı olabilmek için mesaj yazan birisi var öyle değil mi ?
Bu mesajdan alıntı yap

EmsaL

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 09-02-2009 #6
Anlatamıyorum değil mi herhangi bir resim diyelim. üstünde farklı bir fırçayla renk vermek istiyorum örneğin püskürtme yaptığım halde istediğim renk etiğine ulaşamıyorum. ben bunun için yardım istiyorum isterseniz bu siteden üyeliğimi silin hiç fark etmez benim için ama önemli olan konuları düzgün ve anlaşılır şekilde anlatmak ve yardım etmek sizin göreviniz burası öğretici bir site ama ben brushlarda öğreticilik göremiyorum. genelde fırça türleri yani çeşitlerini anlatan bir konular var ama yapılışını gösteren varsa siz tavsiye edin bende öğreniyim Buyrun hodri meydan Brushlara canlı renkler verme Help?
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 09-02-2009 #7
Anlatamıyorum değil mi herhangi bir resim diyelim. üstünde farklı bir fırçayla renk vermek istiyorum örneğin püskürtme yaptığım halde istediğim renk etiğine ulaşamıyorum. ben bunun için yardım istiyorum isterseniz bu siteden üyeliğimi silin hiç fark etmez benim için ama önemli olan konuları düzgün ve anlaşılır şekilde anlatmak ve yardım etmek sizin göreviniz burası öğretici bir site ama ben brushlarda öğreticilik göremiyorum. genelde fırça türleri yani çeşitlerini anlatan bir konular var ama yapılışını gösteren varsa siz tavsiye edin bende öğreniyim Buyrun hodri meydan Brushlara canlı renkler verme Help?
merhaba

Gökhan Bey size daha önce söyledı... eğer isteğinizi daha net bir şekilde anlatırsınız size daha kolay yardım edebiliriz...

üstünde farklı bir fırçayla renk vermek istiyorum örneğin püskürtme yaptığım halde istediğim renk etiğine ulaşamıyorum. demişsiniz... neyin püskürtme yapıyorsunuz? kan mı su mu ya da bilmiyorum.... aslında brush bu sadece şablon.. daha doğar efekt almak için brush üzerine Burn Tool ya da Dodge Tool oynama yapmalısınız...
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 09-02-2009 #8
ctrl + j ile yaptığınız layer den bir tane kopyalayın renk verdikden sonra daha sonra ctrl + e ile layerleri birleştirin. Bir kaç kere yapın bu işlemi.
Tam anlayamadım ne demek istediğinizi ama sanırım bu teknik işinizi görür...
Bu mesajdan alıntı yap

EmsaL

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 09-02-2009 #9
ctrl + j ile yaptığınız layer den bir tane kopyalayın renk verdikden sonra daha sonra ctrl + e ile layerleri birleştirin. Bir kaç kere yapın bu işlemi.
Tam anlayamadım ne demek istediğinizi ama sanırım bu teknik işinizi görür...
Teşşekkür ederim Öncelikle konuma renk kattığınız için Brushlara canlı renkler verme Help? bende bu tür bi teknik istiyordum siz bizlerden daha deneyimlisiniz bu tür bir paylaşımlar yaparsanız arada sırada çok makbule geçer hem öğrenmeyen arkadaşlarımız öğrenmiş olur Brushlara canlı renkler verme Help? bende arkadaşıma söz vermiştim avatar yapıcağım o yüzden farklı brushlarla çalışmam lazım canlılık kazandırmak için fotoğrafına bu tür bir bilgi vermenizi istedim Herşey için çOO..K teşşekürler dediğim gibi Gökhan ustam ARADA BİZE YARDIM Brushlara canlı renkler verme Help?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
brushlara, canli, renkler, verme