Bu animasyonlar ... :) :)

Kantin - Bu animasyonlar ... :) :) ...

StepOne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

StepOne

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 01-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle tüm abilerime kardeslerime merhabalar ;
Ben lise1. sınıf öğrencisiyim ve grafik tasarım & grafiker lik konusunda çok fazla ilgim war. Ancak yaptıgım çalışmalar PhotoScape & PhotoShop cs2 ile sınırlı.Birçok arkadasım bu yasta bunların olmasının normal oldugunu ilerleyen yaslarımda gelişebileceğimi söylüyorlar.Simdi bunları bırakalım benim sorum su :

Sitenin üst kategorileri arasında bulunan : PortFolyo kısmındaki çizimler gibi çizimleri nereden yapabilirim ? ? ? ? ?

Bir diğer sorum : afiş hazırlarken falan insanlar , ne bileyim değişik değişik resimler ekliyorsunuz afişlere. Bunları nerede çiziyorsunuz ???

Anlatamadıysam affola veya yanlıs yere konu açtıysam , forumda yeniyim .. ilk seferlik affedin uyarın ve doğrusunu gösterin bir adha olmaz Bu animasyonlar ... :) :)arty:

şimdiden herkese çok teşekkürler özellikle

Sitenin üst kategorileri arasında bulunan : PortFolyo kısmındaki çizimler gibi çizimleri nereden yapabilirim ? ? ? ? ?

cevap gelirse sevinirim Bu animasyonlar ... :) :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları