bu arı! başka arı..

Serbest Çalışmalar - bu arı! başka arı.. Sponsorlu Bağlantılar resimler alıntıdır...

bu arı! başka arı..
delibadi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delibadi(33)

Grafiker / Zonguldak

bu arı! başka arı..

Alt 24-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

resimler alıntıdır

bu arı! başka arı..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 24-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arıyı niçin bu kadar bozdunuz ki...Çok çekiştirmişsiniz...Ayrıca diğer kutular neden boş?Ve en önemlisi çalışmanın amacı nedir?İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 24-05-2009 #3
Yerleştirmelerde problem var.arının kesişimleri göze hoş gelmıyor daha anlasılmayan bır sekılde sonlandırabılırdınız.Üzerinde durun ve Bu çalışmanın mantığı nedir söyleyin.bu arı! başka arı..
Bu mesajdan alıntı yap

delibadi(33)

Grafiker / Zonguldak

Alt 25-05-2009 #4
Arıyı niçin bu kadar bozdunuz ki...Çok çekiştirmişsiniz...Ayrıca diğer kutular neden boş?Ve en önemlisi çalışmanın amacı nedir?İyi çalışmalar...
Yerleştirmelerde problem var.arının kesişimleri göze hoş gelmıyor daha anlasılmayan bır sekılde sonlandırabılırdınız.Üzerinde durun ve Bu çalışmanın mantığı nedir söyleyin.bu arı! başka arı..
çalışmanın amacını sormanız biraz garip geldi :wink:arını bu işleri yaptığını göstermekti dergidir veya katologtur öyle bir amacı yok zaten selbest çalışma::sleepy:
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-05-2009 #5
bu arı yanlış hatırlamıyorsam arı filmi bee movie filmindeki arı" hatta cem yılmaz seslendirmiştibu arı! başka arı..

onun dışında arkadaşların da dediği gibi çok çekiştirmişsiniz resimleri bozulmuş resim kötü gözüküyor.
Bu mesajdan alıntı yap

delibadi(33)

Grafiker / Zonguldak

Alt 26-05-2009 #6
bu arı yanlış hatırlamıyorsam arı filmi bee movie filmindeki arı" hatta cem yılmaz seslendirmiştibu arı! başka arı..

onun dışında arkadaşların da dediği gibi çok çekiştirmişsiniz resimleri bozulmuş resim kötü gözüküyor.
ben zaten resimin lerin alıntı olduğunu söylemiştim resmide çekiştirmedim internette bakarsanız eğer çekilmemiş olduğunu görecekseiniz yidene yorum için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap