Bu Basit Şeyi Nasıl Yapıyorlar ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu Basit Şeyi Nasıl Yapıyorlar ? ...

bomba34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bomba34

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya24

Alt 01-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar o kadardır ps ile uğraşırım bunu tam olarak beceremedim bunu nasıl yapıyorsunuz kolay yolunu söylermisiniz.

burda son dakika yazısının olduğu kutucuğun sağ tarafı üçgen şeklinde bende böyle bir son dakika barı yapacağım ama o üçgen kısmı beceremedim kolay olarak nasıl yapabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

northsimal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

northsimal

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba bilgim yok ama,
bir öneriye ihtiyacım var.
Grafik ve web tasarım kursuna yazıldım Bilge Adam'da sizce nasıl? yaşım 34 biraz geç mi kaldım bu işler için? Sıfırdan başlayacağım bu mesleğe başlamak için önerileriniz nelerdir?
Bu mesajdan alıntı yap
gulli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-09-2013 #3
Merhaba bilgim yok ama,
bir öneriye ihtiyacım var.
Grafik ve web tasarım kursuna yazıldım Bilge Adam'da sizce nasıl? yaşım 34 biraz geç mi kaldım bu işler için? Sıfırdan başlayacağım bu mesleğe başlamak için önerileriniz nelerdir?
Öğrenmenin yaşı yokturBu Basit Şeyi Nasıl Yapıyorlar ? Benimde yaşım 42 Hiç Bir Kursa Gitmedim Çok istedim gitmeyi Zaman Mekan Sorunu Yüzünden Gidemedim.Bu Basit Şeyi Nasıl Yapıyorlar ?

Kursada git İnternetide Takip Et Azmin Peşini bırakmaBu Basit Şeyi Nasıl Yapıyorlar ?
Bu mesajdan alıntı yap
walle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

walle

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Alt 01-09-2013 #4
merhaba arkadaşlar o kadardır ps ile uğraşırım bunu tam olarak beceremedim bunu nasıl yapıyorsunuz kolay yolunu söylermisiniz.

burda son dakika yazısının olduğu kutucuğun sağ tarafı üçgen şeklinde bende böyle bir son dakika barı yapacağım ama o üçgen kısmı beceremedim kolay olarak nasıl yapabilirim ?
Belki bu video yardımcı olabilir.

Bu mesajdan alıntı yap
gulli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-09-2013 #5

"Pen Tool" ilede Çizebilirsin Düzğün olması için "Show Grids" Açık olsun
Bu mesajdan alıntı yap